• müthiş bir gitarist olduğunu düşünmüyorum, biraz mekanik geliyor bana. fakat pek tabii geçer (okayest guitar player:)) bir gitarist. eğlenceli, muhabbeti güzel bir abi, oradan epey puan kazanıyor.
  • bugün yeni albümü çıkardı. kendisi ile pek ünlü olmadığı dönemlerde facebook üzerinden epey konuşurduk. çok eğlenceli, cana yakın bir kişiliği var. bunun yanında elini attığı her alanda başarılı oluyor. youtube olsun, solar guitars olsun. eüro 6,5 olmasa bir gitarını almak isterdim.
  • niye mal gibi geğirdiğini anlamadığım eleman.
  • mattias ıa eklundh'yi konuk ettiği videosu ile beni benden alan youtuber.

carcass tonlarını çalışması da takdire şayan. belli ki carcass'ı çok seviyor, çünkü diğer tone-gear videolarında tonlarını bulmaya çalıştığı grupların şarkılarını düzgün çal(a)mıyor genelde*
  • acayip sempatik olup üzerinde iskandinav soğukluğundan eser olmayan youtuber/müzisyen kardeşimiz.
  • yıllardan beri takip ettiğim ve çizgisinden, kalitesinden ödün vermeden el attığı her şeyi layıkıyla yapmaya gayret eden bir kişilik.

abone olup destek olun. 2 çocuk babası bir adam ola ve geçim kaynaklarının başında youtube geliyor. alıp eve beslenesi bir kardeşimiz.
  • destek olunması gerektiğini düşündüğüm sürekli içerik üreten eğlenceli, sert tonlar dinlemeyi sevenlerin kulaklarına iyi gelecek biri kendisi.
    bir de eserlerin hepsi farklı tuning olmasa daha çok seveceğim. sırf bu herifin bazı parçaları yüzünden masraf yaptım ama canı sağolsun. solo albümünde genellikle pantera esintileri var olması da ayrıca sevme sebebi.
  • youtube sayfasında yıllardır her bütçeye uygun ürün incelemeleri yapan amatör müzisyen dostu güzel insan. the haunted ile olan albümlerini vasat buluyorum ancak solo albümü oldukça iyi.
  • herşeyin fazlası zarar ve marjinal fayda olayını idrak edemediğinden sıkıcılığa düşen geyik chugger.
  • dikkat ederseniz grubu ile müzik çalarken saçlarından kendisini göremiyoruz
hesabın var mı? giriş yap