• artik silahla gezmenin farz oldugunun kaniti baslik.
  • olay doğru mudur değil midir bilmiyorum ama varsın kandırılmış olalım. belki gündem olur da, vatandaşı itlerden koruması gereken birileri işinin gereklerini yapmak zorunda kalır.
  • yeni türkiye'de her şeyin olabileceğinin ispatı gibi durumdur. umarım hak ettikleri cezayı alırlar.

edit: cezayı anlı şanlı türk polisi için talep ediyorum. yanlışlık olmasın.
  • literally (bkz: donanımhaber ölücüleri)
  • hikayesini okudukça şaşırmadığım ama çok üzüldüğüm üye. malesef sokaklarda bu mafya babalarından çok var ve en ufak bir şeyde ayağına sıkabiliyorlar. hapse girmeyi neden bu kadar istediklerini anlamıyorum hepsi arkası sağlammış gibi davranıyor. neden bu kadar çoklar anlamış değilim.

daha geçen yıl, bir araba ben giderken yolumu kesti. sıradan bir gün. rahatlığa bak. herkeste tonlarca örnek vardır böyle.

adama cinnet geçirtip kendilerini öldürtünceye kadar da vazgeçmiyorlar. ve yazık ki, kendini savunan insan bu gibi insanlar yüzünden hapislere düşüyor.
  • artık bu ülkede adaletin olmadığına inanmamızın bir sebebi daha..
    herkes kendi adaletini sağlayıp , kendi canını malını ve namusunu korumaya kalktığında ise ülkede neler olabileceği herkesin malumudur..

bu şehir magandalarına dur diyecek bir yetkili yok mudur memlekette??
    adam çıkıp 1-2 tanesini vursa memleket için hayırlı bir iş olur fakat bu sebepten hapislerde çürür..
    lakin tam tersi onlar bu vatandaşı vursa hapse girmeleri ve çıkmaları bir olur..

nasıl bir ülke olduk böyle yahu..
  • ya bu ülkede polis ne iş yapar kardeşim allah aşkına birisi söylesin. lan adamı illa vurmaları mı gerek işlem yapmanız için her şeyi yapmış adamlar arabasını bile kurşunlamış. bireysel silahlanma diyeceksiniz ama o da olmaz bu adam onları vursa adalet gelir yine bu adamı alır içeri bir de tertemiz müebbet verir. bu ülkede tesadüfen yaşıyoruz.
  • kum meselesi değildir. hicbiri şiddeti haklı göstermez tabi.
  • kesinlikle şaşırmadım. adamı korumaya yönelik bir hareket yapılsaydı şaşırırdım. canımız bunlara emanet.
  • başkanlık sisteminin getirilmesinin esas sorumlusu olduklarını düşünüyorum. her gördüğüm akpli ''15 temmuz olduğu için başkanlık sistemi gelmesi gerekir.'' diyorlardı.
hesabın var mı? giriş yap