• babanın oğlunun dağa çıkmasını istemediğini şuradan anlayabilirsiniz. eğer baba pkklı olsaydı şimdi yanında bir sürü partili gazete vs olurdu ama baba belli ki gariban. ben kendi adıma çok üzüldüm baba için.
  • hayvanlar başlığın altına üşüşmüş.

yapmayın efendiler yapmayın...

içimi acıtan olay. yapmayın...
  • az bile diyenler boş insanlar. öyle boş ki teröristten farkı yok, erdemlerden uzak, tıngırdamayı seven tenekeler.

senin ondan farkın yoksa neyi savunuyosun be amk. senin şehidin neden ölüyo? senin milletini ve değerlerini korumak için değil mi? sen nesin o zaman allah'ın malı seni.

yarabbi sen sabır ver.

türkiye'ye yakışmayan, iğrenç bir gösteri. cenazenin ne olursa olsun, terörist bile olsa, düzgünce teslim edilmesi gerekir. aq ülkesi. neyi hak ediyo onu da bilmiyorum ya. 20 yıl erdoğan hak ediyorsunuz işte fazlasını değil.

edit: devlet hukuku orda işlemez diye mesaj atmıştı biri. diyeceğimi burdan de demek istedim. eğer bir devletin hukuku bi teröristin cesedinin üzerinde bile işlemiyorsa o devlet sadece vergi toplayan bi asalaktır. türkiye devleti hukukunun bi halta yaramadığını, milletinin cahil olduğunu en en en iyi anlatan başlıklardan biri budur.

sen daha türk imgesini nasıl oluşturacağını, diğer ülkelere kendi değerini nasıl göstereceğini bilmiyorsun. sen onu bunu geçtim, daha hukukunun üstünlüğünü bile kavrayamamışsın, türkiye vatandaşı olmanın getireceği lüksü de anlatamayacaksın hiçbir yerde çünkü öyle bi lüks yok, çünkü sen bi çöpsün, yaşadığın yeri de kokutuyosun. aq salakları sizi. türkiye'nin de içine sıçtınız. geleceğimizin de içine sıçtınız doğru sandıklarınızla.

türk olmak bi ölüye bile saygı gösterememek öyle mi? sizin bu mükemmel savunmanızla ben +10 yıl daha erdoğan görüyorum, daha fazlasını da belki sağlığı yetmez diye söylemedim aq.

edit2: haber yalansa da dediklerimin değeri olduğu gerçeği değişmiyor. verilen tepkiler yeterli üzerine konuşabilmek için.

edit3: ben devletim. beni devlet varsayın.
    ben o teröristlerle empati yapamam. ben devlet denilen ortak bilincim ve kendimi "hukuk" devleti olarak adlandırıyorum. ben insan yada herhangi bir şey değilim, uluslararası ilişkilerde imajı olan bir insanlar topluluğu imgesiyim, türkiye cumhuriyeti devleti. tamam mı?

benim hukukumda diyor ki; cenazenin teslimi ve defnedilmesinin kuralları var ve hayır, poşetle teslim edemezsin.

hukukunu işletmen lazım. bu kadar.

eğer olaydı da abd gibi ben devlet düşmanını defnederim ama yerini bilmezsin, yada teslim etmem diyen bi yasam olsaydı, o zaman da onu savunurdum.

bu aptal sözler, bu empati yapma diyen boş teneke kafalara ne söyleyeceğim artık bilemiyorum, sanırım sözlerimin anlaşılması için bi iq testi çözdürmem lazım önden eleme manasında.

yani ben şu aptal başlıkta "rererörö az bile ühühühü keşke bıraksaydılar öğöğöğ" diyenlerden daha profesyonel, daha ciddi bakıyorum olaya; aslında güçlü bi ülkenin vatandaşı nasıl bakmalıysa öyle bakıyorum aq. siz anlamıyosunuz ama.

üğüğüğü poşete yazık üğüğüğü
  • ne yapacaklardı vatan hainini süslü hediye kutusunda mı vereceklerdi. çok bile.

belki üstüne atılan bombayla paramparça edildi hain. ne şekilde teslim edilsin
  • tıbbi atık torbası daha iyi olurdu gibi.
  • adam senin askerine pusu kursun, haince katletsin, sivil insanlara halka zarar versin, belki onlarca kişinin ölümüne sebep olacak saldırılar düzenlesin ve sen gel bunun için üzül öyle mi ? onu doğuran ana da baba da emin olun ki onun zarar verdiği insanlar kadar üzülmeyecektir. herkes yaşamından ve yolundan kendi sorumludur. belki onu çocukken eğitemeyen anne baba da sorumludur. bırakın boş duyar kasmaları beter olsunlar bu bile fazla böyle pisliklere..

tanım: hayvan kadar değeri olmayan bir mahlukatın kalıntılarının ailesine teslim edilmesi olayıdır..
  • bu yaratıkları oradayken bırakacaksın en azından karga vs yer ekosisteme bir gram da olsa faydası olur.
  • duyarda son nokta dediğim başlıktır.ülkenin,dünyanın amına koyulmuş bir bu kalmıştı üzüleceğimiz, peki…
  • devletimiz çok büyük yanlış yapmıştır. dağdaki kurdun çakalın böceklerin yiyeceği leşi getirmiş ailesine vermiş. yazık vallahi o hayvancıklar şimdi aç kalacak. zamanında diyarbakır il emniyet müdürü recep güven diye bir zibidi vardı. ölen teröriste ağlamıyorsanız insan değilsiniz demişti. bende toplantıdan sonra gittim yanına dedimki müdür efendi ben insan değilim beni sür buradan senin gibi çakallarla çalışmak istemiyorum dedim. işte o zaman tartışmaya bile girmeden korumaları kaçırmıştı yanımdan korkak pısırık zibidi.
  • niye teslim ettiklerini anlamadım. bırakın olduğu yerde.
hesabın var mı? giriş yap