• carey mulligan'ın sahip olduğu dertten muzdariptir. muazzam bir çocuksuluk ve masumluk ifadesi taşıyan güzel ve sevimli yüzü nedeniyle daima kırılgan, duru, tatlı hanımkız rolleri oynayacak, gelip gelebileceği, az daha fettan rolü oynayabileceği yerler tıpkı carey ablası gibi belki en fazla dönem filmleri olacaktır çünkü bu dönemde bu yüze fettan demezler, deseler de kimse inanmaz, yo dostum yo.

aşırı sevimli bi'şey ya, ilk kez şu me and earl and the dying girl'de dikkatimi çekmişti, the signal'da da tam bir "birlikte olup olabileceğiniz en iyi genç kız arkadaş modeli" rolünü oynattıklarında ben kendisine "tamam, yeni carey mulligan!" dedim. böyle ufak ufak "dağınık saçlı, masum gülümsemeli, saçlarını gelişigüzel topluyor, salaş giyiniyor ve göründüğü her sahnede uzaklara bakarken arkada indie folk çalıyor, arada rol arkadaşına tatlı tatlı gülümsüyor, akıllıca konuşuyor, aferin kızıma!" rolleriyle başlamış, ağlarken falan da inandırıcı, ilerde çektiği filmlerde birkaç tirat falan da atar, birkaç histeri krizinin de altından kalkar ve buna rağmen yine de masum yüzlü, güzel, duru kadın rolünden sıyrılamazsa tam bir carey mulligan yahu.
  • mahallemizin kızı imajına sahip hanım hanımcıklığı ile gönlümde taht kuran güzel oyuncu.
  • çok güzel değil ama çok tatlı bir hatundur

tanım: bates motel de tanımış oldugum tatlılık abidesi.
  • çokça hande soral birazcık da christina ricciyi andıran manchester doğumlu aktris. yine de ikisinden de daha sempatik.
  • aşık olduğum oyuncu-model
  • bir üstteki entry tam bir (bkz: entry ve nick uyumu)

olivia hanıma gelirsek kendisi eğlenilecek değil evlenilecek bir afet, beyini akşam yemeğinde peynir soslu makarnayla değil narin elleriyle kapadığı mantıyla doyuran, cabernet sauvignon 1994'ü elinin tersiyle itip rakı şişesini dolapta bekleten ve buzlu suyla servis edip yanında peynirini / kavununu eksik etmeyen bir kadındır. aşık olunası muazzam bir güzellik.
  • (bkz: thoroughbreds)
  • me and earl and the dying girl'de harikalar yaratan sevimli mi sevimli bir aktris.
hesabın var mı? giriş yap