• (bkz: go to power)
  • fitne fesat karıştırmak da günahtır ama sen bilmezsin tabi, ben bir ateist olarak sana söyleyeyim, zira senin yaptığın fitne fesattır burada.

insanları kışkırtmak, insanların değerlerine saygısızlık yapmak allah katında iyi karşılanmaz ama sen bunu da bilmezsin.

günah nedir sevap nedir haberin yok, haram nedir helal nedir bilmezsin.

"vahdet alemini bilmeyen insan
    insan suretinde kaldı bir hayvan
    bizden ayrı değil hazreti süphan
    bunu kur'an ile ayan eyledik. "
  • 1-laf atılan atatürkse tapıyoruz diyen zaten net geri zekalıdır o ayrı biz saygı gösteriyoruz
    2-bu lafları ortaya atanların osmanlı padişahlarını gereksiz yere ne kadar yücelttiğini hepimiz biliyoruz(not:sadece saygı duyanlar kapsam dışı)
    3-peygamberimizde arkasında ölümsüz bir miras olarak kuran-ı kerim’i bırakmış olmasına rağmen ölmüştür o zaman bu tesbite göre onu da mı yok sayacağız?
    4-putperestlik devri geçeli çok oldu biz allah inanıyoruz ama bu beynini örümcek bağlamış zihinler bi şeylere tapmadan duramıyor tabi
    bkz:şeyhler,hocalar,...
  • senin gibi orospu çocuğu yunan artıklarını tam olarak temizleyemediği için birazda eleştiriyoruz. insan taptığı şeyi eleştirebilir mi?
  • freudyen psikolojide biz buna "yansıtma" diyoruz: kişinin kendinde kabul edemediği, rahatsızlık duyduğu davranış, duygu, düşüncelerini başkasına aitmiş gibi görmesi olayı.

siz kendi "liderinize" tapınıdığınız ve bunu kabul edemediğiniz için başkaları tapınıyormuş algısı yaratarak günah çıkartıyorsunuz bir nevi. bununla da kalmıyor atatürk eleştirilemez mi tarzında şeyler diyerek ata'ya hakaretler ediyorsunuz ve bunu meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz.

iğrençsiniz, cahilsiniz.
  • müslüman biriyim ama gerçekten artık soğuttunuz, gerçekten ama gerçekten soğuttunuz... yeter ulan artık, kendinize gelin lan? salak mısınız oğlum siz mal mısınız lan siz? ülkede neler olduğunu hâlâ göremiyor musun paralı köpek seni? kaç lira lan tasman şerefsiz? söyle 2 katını vereyim sana it oğlu it.

tanım: şerefsiz bir kaç köpeğin havlamak için açtığı başlık. bir ülkenin geleceğini, geçmişten dersler alarak hazırlarsın. geçmişten iyi olan şeyleri her zaman en ön sıraya koyar ve ona göre hareket eder, kötü ve başarısız eylem ve olayları da geleceğine yön vermek için kullanırsın, zırvalamayın.
  • bu tip başlıkların ve söylemlerin kutuplaşmayı arttırdığını düşünüyorum. lüzumsuz... art niyetli davranışlar bunlar. herkesin kutsalı kendine...

lekum dînukum ve liye dîn
  • tapmak ile saygı ile anmayı birbirine karıştıran mal yazar beyanı.siz kula kulluk etmekten ,tapınmaktan gözünüz başka birşey görmediği için saygı ile anma kavramını unutmuşsunuz.yarın 10 kasımda 4 yaşında evladım ile katılacağım duruş.
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: engelle)
  • ben tapıyorum mk. ayrıca da liderimdir. adam bana ülke bırakmış. varlığı yokluğu şüpheli -gökteki adam- ne verdi? tapılacak biri varsa o da kendisidir.

kime ne mk.
  • kula kulluk edenleri rahatsiz etmistir.
hesabın var mı? giriş yap