• hakkında yazılan entryler okunursa neden kapandığı öğrenilebilir. adamlar yazmış amına koyim para kazanamadığı için kapandı diye, adam yazılan entrynin iki altına neden kapandığını bilen yazsın demiş. bu nası bi kafadır holy lord..

http://imgim.com/okumaktanacziyetorg.png

edit: ebeyin amından dolayı kapatmışlar.
  • sağda solda reklam bannerlarının hoplayıp zıplamadığı, eli yüzü düzgün dizi arşivi sitesi. videolar orjinal dilde, türkçe alt yazılı. görüntü ve ses kalitesi alternatif sitelere göre daha iyi görünüyor.
  • olmayan bir sürü videoyu tekpart1, tekpart2.... altyazısız, ingilizce, püsür, bok, vs vs diye sıralayan site. bir değil iki değil... bilerek mi yapıyorsunuz hit, klik ayağına
  • neredesin dizimag? sensiz buralar it çakal doldu. bu site de bunlardan biri.
  • reklamsız yayın hayatını sonuna kadar desteklediğim sitedir. şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli dizi izleme sitesi. belki gün gelir parasız kalırlar reklam koyalım bari üç-beş kuruş gelir olur demesinler. koy pay-pal bağışı bak nasıl çatır çatır akıyor paralar. reklama tıklayacağıma pay-pal'a tıklarım. benden söylemesi, aklınızın kenarında bulunsun.
  • dakikalar önce kepengi indirdi. ilk defa bir sitenin patlamasına canlı şahit oldum. çok acayip.
  • benim gibi torrentten dizi indirmeye üşenen, bildik dizi sitelerinde sağdan solan fırlayan reklamlardan bayan tembeller için birebir site. sayelerinde tekrar dizi izlemeye başladım.
  • bence piyasasinda su anda en iyisi. cabuk koyuyorlar dizileri. bir de altyazisiz secenegi getirirlerse sahane olacak zira cevirmenleri maalesef oldukca vasat. iyi niyetli bir sekilde, amme hizmeti yapiyorlar haklarini vereyim gerci, ama bu yine de basarisiz olduklari gercegini degistirmiyor.
  • internetten dizi izleyenlemeyi sevenler için tertemiz bir başlangıç sayfası.
  • takdire şayan biçimde dizileri 1080p kalitesinde sunuyorlar.
hesabın var mı? giriş yap