• fevkalâde değişik bir tip. orada yüz tane insan var her biri bir şey yapıyor. ya sen ne iş yaparsın? onların parasını sen mi veriyorsun, aba altından sopa mı gösteriyorsun napıyorsun. mobbing değil midir abi bu??

edit: espri ulan espri, şimdi iyi mi oldu böyle yazınca? not mu düşelim her entry'de şaka yapıyoruz filan diye. adamlar ciddiye alıp ciddi ciddi cevap vermiş, anlatmışlar bir de yok şu işi yapıyor o adam filan diye. hadi ya?
  • (bkz: keşke hiç okumasaydım denilen başlıklar)
    (bkz: keşke hiç okumasaydım denilen entryler)

ifşa editi:
    verdiğim bakınızlara istinaden aşağıdaki iki mesaj tarafıma ulaşmıştır. asla ifşacı bir insan olmadım, fakat sözlüğün geldiği hale bakıp, bazı şeylerden umudu keselim diye bu ibretlik paylaşımı yapıyorum.
    bu arada ilk entry sahibi de bana mesaj atmaktan geri durmamış ama en azından daha medeni bir şekilde kendini ifade etmiştir.

mesaj 1:
    gelen kutusu » @bulutlarin altindan gulmek
    (#93816541) espri olduğunu anlamayacak kadar aptalsın

12.08.2019 12:08

mesaj 2:
    gelen kutusu » @butlak mutlan
    (#93816541) beyinsiz

12.08.2019 13:06

böyle tiplerle aynı oksijeni soludukça, yok fikir özgürlüğüymüş, yok insana saygıymış. hepsi yalan dolan...
  • aramızda yok mu bir orkestra şefi, şu adama cevap versin.
  • böyle böyle yaparak tempo ve ses ayarlaması yapar. hızlandırma veya bir üst tondan çalma şeklinde duruma göre yönlendirme yapar.
  • (bkz: değnekçi)
  • bence şöyle şöyle yapsa daha çok iş yapmış olur.
  • orkesteranın basını tizini ayarlar
  • izleyicilere sırt çeviren kişidir.
  • (bkz: composer)

edit: freetwoonego uyardı. doğrusu conductor olacak. ama composer çıkıp demesin besteyi ben yapmışım, conductor kim amk *
  • farkındaysanız bu adam bize sırtını dönüp orkestrada çalan insanlara sopasını sallamaktadır. siyah giydiği için seyircinin arkasının dönünce ne yaptığını görmediğini zanneder, bize doğru selam verdiğinde bir güler yüzler gösterir, bir şirinlikler yapar, ama sonra bize arkasını dönünce orkestradaki insanlara küfür kıyamet sopa sallar.
    işte öyle sinsi bir pisliktir bu. müzisyenleri baskılayan, halk ile müzisyenler arasında kurulacak köprünün başını tutan dumrul'dur.
hesabın var mı? giriş yap