• çok çok özgün bir tespit. hiçbir yerde görmemiştim. hatta 5 milyon takipçisi olan sayfalarda bile hiç çıkmadı. hele tweet olarak hiç atılmamış bir tespit.

ilginç olay.
  • özellikle -ankaralı olanlar bilir- keçiören-bakanlıklar arası her durakta en az 8 dedenin binmesiyle başlığa tur bindiren durum. hele ulus durağında bu sayı 20'ye bile çıkar.

ben böyle bir şey görmedim. işi olanları tenzih ediyorum ama sadece ekmek almak için ulus'a giden yaşlılar gördü bu gözler. ben bu yaşta dibimizdeki bakkala gitmeye üşenirken onların bu enerjisi beni dumura uğratıyor. yapmayın etmeyin.
  • her durakta binen en az 5 tahammülsüz ergene tekabül etmektedir.
  • "sabahın 8inde okmeydanı devlet hastanesine gitmeyeceklerse binmesinler abi, 34as zaten ana baba günü oluyor metrobüste" diyerek benim de ilginç bulduğum olaydır.
  • sen dahi dede olacan o zaman ne yapacaz dedirten baslik..........
  • sabah 1000 dan once aksam da 1530 dan sonra ucretsiz degil di bu binis inisler- enteresan olmus................
  • yıllardır kafa yorduğum ilginç durum.

hatta, işten dönüyorsanız ve yorgunsanız dörtlü beşli biner bu dedeler. bir seviye üstü olarak, geçen kadıköy'e giden bir otobüse bindim, otobüste 20 tane dede vardı. bu kadar dede nerden çıkıyor, nereye gidiyor, sanırsın iskandinav ülkesinde yaşıyoruz.

not: dedelerle ilgili bir problemim yok, sadece ilginç bulduğum bir durum.
hesabın var mı? giriş yap