• kafalarında ne yaşıyorlar nasıl düşünüyorlar bilmiyorum ama her otomobil tavsiyesi başlığı altında bu güruhu görebilirsiniz. hepi topu türkiye'de tutulan iki modeli var lan. tutulan dediysek öyle çok da tutuluyor değil. bu kafaya nasıl ulaşıyor nasıl yapıyorlar bilmiyorum. belki de şu sözlükte verilen alfa romeo tavsiyesi kadar araba yoktur türkiye'de. lan bi kendinize gelin be.

20 bin liraya araba?
    alfa romeo 136

40 bin liraya araba?
    alfa romeo 321

60 bin liraya araba?
    alfa romeo 345

80 bin liraya araba?
    alfa romeo 437

neyse siz siz olun size alfa romeo tavsiyesi veren birini dikkate almayın.
  • (bkz: alfista)
  • arabadan anlayan italyan klasiğinin büyüsünü taşıyan kitledir. alfa romeo gtv6 hayranıdırlar da.
  • arabadan anlamayanların bok atacağı güzeller güzeli italyan markası
  • arabasını minik evladı gibi seven kitledir. evet bir alfa çok sevdirir kendini ancak her hatasını kabullenilmesi sürekli ilgilenilmesi ve alttan alınması gerekir. çünkü ne zaman sorun çıkarabileceğini kestirmesi zordur kendilerinin
  • (bkz: iki yaş sendromu)

büyüyünce anlarsın abisi.
  • gariban arabası değildir. tamir/bakım/servis/arıza gibi kelimelere takıntılıysanız da size uygun değildir.

ha kime uygundur? bu tanıma göre gamsız zengin züppesine uygudur amma lakin ki öyle değildir. çok güzel arabadır. ocağa incir ağacı dikse de kendini sevdirir. türkiye'de iş sürüş zevki, konfor, aracın karakteri gibi kriterlerle değil tamamen ekonomik olması üzerinden dönüyor. haliyle alfa sıkıntılı anılıyor
  • bir de bu markayı dünyanın en iyi markası sanırlar. gulia abi ferrari motoru var.
  • meraktan ilk defa resmi web sitesine girdim onda da bir şey anlamadım. ha arabaya bok atmaya gerek yok alabilir miyim bilmem ama bulursam kullanır mıyım hiç kaçırmam.
hesabın var mı? giriş yap