• umarım gerçektir. çünkü bu gerizekalı ortadoğululara linç etmenin kötü bir şey olduğunu asla anlatamıyoruz. daha kötüsü kendilerini çok farklı falan görüyorlar ama bildiğin çomar. o kadar çok istiyorum ki bu adam suçsuz çıksında şunlar göt olsun.

edit: `#110006076' hayır erkekle empatiden kaynaklı değil çok afedersin sokarım öyle empatiye. linç kültüründen kaynaklı sizin keyfinizi kaçırsada kimseyi linç ettirmemek sade bir vatandaşın görevidir. bununla ilgilenen merci ben değilim devlettir. devletin hiç bir kurumuna güven kalmamasından kaynaklı size hak versem de linç ile adaleti karıştırmanızdan dolayı da duracağım yeri çok iyi biliyorum. yargısız infaz yapan kadın örgütlerinin işler sanıldığı gibi çıkmayınca nasıl ''erkek kişisinden'' özür dilediklerini gözlerimle gördüm. o yüzden biraz olsun bekleyin.
  • bu olay ilk duyuldugundan beri sunu yazasim geliyor...

"günümüzde dayagi nefret kampanyasiyla cesitli insanlari linc etme sebebi olarak kullaniyor insanlar. duyar kasmanin, pembe götlülügün ve prim yapmanin en ucuz en kolay yolu. sizlere aci gercegi hatirlatacagim:

1- insanlar zannettiginiz kadar iyi yaratiklar degildir.
    2- dayak, siz ne kadar pembe götlülük yapsaniz da bir terbiye metodudur
    3- ve evet, siz ne kadar pembe götlülük yapsaniz da, dayak ise yarar.

annesinden, babasindan fiske yememis cok insan vardir. ama yemis insan da coktur. ne oldu ? travma icinde misiniz fiske yiyenler ? yoksa o kirdiginiz vazonun ne kadar degerli oldugunu anladiniz ve salonda top oynamayi biraktiniz mi ? biraktiniz degil mi ? ya... öyle iste.

dayak fetisi degilim ama bu kadar da ilik götlülük yapmayin.

olayla ilgisi ne ? ilgisi su,

birisi birisine dayak atiyorsa bunun bir sebebi de olabilir ve zannettiginiz kadar kötü birsey olmayabilir. hele de böyle ünsüz bir kadin ünlü birinden dayak yedim diye ortaya cikiyorsa elinize tuzu alip da pesine kosmayin, insanlar haindir, sahtekardir... kaliverirsiniz ortada. bir bekleyin bakalim, nedir nedendir az ciksin ortaya. soförün ifadesine göre ozan güven de bu kadindan baya bir siddet görmüs anlasilan. yani hatta "dayak" degil "kavga" var anlasilan ama adami linc etti bile ilik götlüler coktan.

tekrar edelim,

1- dayak o kadar da kötü birsey degildir. gereginde terbiye edicidir. yemedik, yemeyiz, atmayiz diye de sallamayin. olur da gerekir. bilemezsiniz.
    2- her dayak haberine de direk linc yapmayin. az bekleyin nedir ne degildir ortaya ciksin.
  • onedio'da ve ekşi'de ne işi olduğunu, içeriğin kendisinden çok merak ettiğim ifadedir.
  • çok muhteşem ifade. davaya gerek yok deniz bulutsuz suçluymuş demek. şaka gibi ifade.
  • tam tahmin ettiğim gibi. yazık oldu, boşu boşuna el birliğiyle harcadınız ozan güven’i...

(bkz: kadın milleti)
  • olayla ilgilenmiyorum ama ozan'ın şoförünü görünce geldim. bu insanlar nasıl bir kafa yapısına ulaşıyor da hayatlarına şoför sokuyorlar. adam sevgilisini şoföre bıraktırıyor. ayrıca kadın da kendi gidemiyor evine başkası götürüyor. tüm bu yaşananlar da toplasan en uzak mesafe 30 km filandır. valla hayat kimseyi şoför tutacak yoğunluğa ya da kaygıya sokmasın. yazık valla.
  • çocuktan değil şöförden al haberi dedirten hadise.
  • olay çok karmaşık bir hal almış sanırım. her taraf yalan dolana bulanmış. ama bu kadının iftira atmış olma ihtimali de var, ozan güven'in darp etmiş olma ihtimali de. mahkeme karar versin sonra yazın bunca entryi. mal gibi, koyun gibi birbirinizin arkasından giderek nefret kusmaktan ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum. bu ülkenin en büyük problemlerinden biri de linç etme sevdasıdır. önce olayı anlayın, sonra başkasından dinleyin, sonra görün, sonra sebebini anlamaya çalışın ve hala makul bir şey çıkaramıyorsanız o zaman bir şeyler söyleyin. bu nedir böyle, nereye varabileceğinizi sanıyorsunuz? anlamıyorum.

umarım adalet yerini bulur.
  • özel üniversite hukuk mezunu avukat tarafından tanığa öğretilen ifadeye benziyor.

kısaca ne derler:

hayatın olağan akışına aykırı.
  • bir adamdan karakola şikayet edecek kadar dayak yiyeceksin sabahına da arabasını isteyip bir yerlere gideceksin. ilginç!
    şofor emminin bu dediği gayet ispatlanabilir olduğundan bu kısma inanıyorum.
    ozan güven biraz agresif bir yapıda olabilir diyenlere de soracağım entry girerken bile ana bacı takmadan en iğrenç küfürleri ediyorsunuz, o da salakça.
    kadın evet darp edilmiş ama karşı tarafta da adam darp edilince bunun adı niye kadına şiddet oluyor??? bu tip kullanımlarla bu olayı sabote edip emine bulutsuz gibi gerçek şiddet mağdurlarını gölgeliyorsunuz.
    bu olayda cinsiyet ayrımı yapmaksızın bildiğin 3. sayfa haberi karşılıklı darp. hem erkekler hem kadınlar beraber olacakları kişileri iyi seçmeli. seçebilmeli. seçme hakkı olmayan kadınlarsa işte onlar şiddetin en büyük mağduru.
hesabın var mı? giriş yap