aynı isimde "özgür turhan (komedyen)" başlığı da var
  • itu makina fakultesi hocalarindan. cok degerli bir insan. vizesinden 18 alinca dersini biraktigim hocam.
    mekanik titresimler konusunda turkiyenin sayili uzmanlarindan. ders anlatisi cok komik bir adam. anlatirken kurdugu cumleler, ders notlarindaki cumlelerle ayni ve vurgulayisi kopartiyor. surekli dalgalaniyor sesi. harika.. ama ben finaline bile girmedim.
  • ikinci defa ayni dersi aldigimda, vay ulan hepsini biliyomusum da daha once niye becerememisimdedigim mekanik titresimler (mektit) dersini veren profesor.

surekli ayni ornekleri verir (sallanan araba anteni, titreyen vites kolu, cift motorlu (pervaneli) ucaklar) ve motor titresiminin kanatla etkilesimini vizesinde "modelleyiniz" diye sormadan rahat etmez.

derslerini nitelikli bir turkce ile isleyip guzel sekillerle tahtayi bezeyen adam.
  • makina teorisi alanındaki türkçe kaynak eksikliğini derlemiş olduğu 2 kitapçıkla kapatmaya çalışan, türkçe dostu itü makina hocası. dönemin belirli anlarında öğrencinin kopma noktasını kestirebildiğinden tatlı uyarılarda bulunur ve tekrar kendine getirir. titreşim konusunda verdiği ödevi halledebildikten sonra dersinden kalmak imkansız gibidir.
  • prof.tur.
  • itü' de bana okulu sevdirip ya böyle hocalar da mı var diye düşündüren insan. ne ders verse gönül rahatlığıyla alınır. ortalama bir itü öğrencisi çok rahatlıkla iyi bi notla geçebilir ama uyarıyım ytü de ders vermesine rağmen ytü lüleri pek beğenmez. dersi ya da anlattıklarınızı anlayıp anlamadığınızı şıp diye gözünüzden anlar. derslerine ve konusuna inanılmaz derece hakimdir. kendinizi yanında gerçekten bir mühendis gibi hissedersiniz. inanılmaz derecede titiz ve detaycıdır. lisans bitirme tezleri için jüri olarak görevlendirildiği takdirde üşenmeyip tüm tezleri gidip almış ve teker teker okuyup tezle ilgili soru hazırlamıştır. kısacası ders almasanız bile kesinlikle gidip tanışılması gereken biridir.
  • türkçe ders anlatmanın, dinlemenin keyfine vardıran hoca. iki cümle kurmasıyla güven veren, bilgisiyle saygı uyandıran hocalardan. ayrıca gözleri de kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde masmavidir.
  • bel fıtığı ameliyatı için ''hobby ıslak mendilleri'' reklamı almış kişi. ameliyat parasına karşılık gizli reklam koyuyorlar.
    https://ibb.co/hi1nut
  • gittikçe james gandolfini'ye benzeyen adam.
  • kamusal mizah'taki işlerini beğeniyle takip ettiğim, uygun bir vakit yakalamam halinde stand-up gösterisine gitmeyi çok istediğim güzel insan.
    dün gece mesut süre ile ilişki testi programına katıldığını gördüm, kendisi konuk olduğu için programı izledim ve kahkaha dolu bir saat geçirdim. yine beni eğlendirmeyi başardı.
  • doğal komik olduğunu düşündüğüm ve arkadaş olmak isteyeceğim kişi. çok optimist bir yapıya sahip gibi gözüküyor.
hesabın var mı? giriş yap