• gereksiz bir duyardır bu insanlar da para kazanmaya devam etmek zorunda. ne kadardır takribi durma süreleri söylesin ona göre çalışsınlar. cem yılmaz da film mi yapmasın mesela.
  • olay muhtemelen mfo adiyla cikarlarsa, bu hanfendiye para odemeleri lazim bunlarda mf cikmislar.
  • neden mfö'nün ö'sünü kaldırır ki insan öyle devam etmez yola ? konserlerden gelecek olan üç kuruş para yüzünden mi ? ne yapacaksınız oğlum parayla kadayıf olmuşsunuz zaten...
    bazen hologramla vs bile yaşatabilirlerdi arkadaşlarının anısını gibi
    kaç yıllık dost bu adamlar ilginç diyeceğim ama insanoğlu işte.
    hoş bu kafadaki insanlara mf iyi gitmiş ister mazhar fuat olarak aç ister ingilizce olarak aç :)
  • kızmadım diyor ama kızmış. ayrıca adamlar gelmiş 80 yaşına biraz daha dursalar ölürler.
  • biraz durun demis ama zaten bir sene oldu. bu adamlar calismayacak mi?
  • bir insanı ölümünden sonra yok saymak, ismini silmektir. yaratıcılıktan ve hassasiyetten uzaktır. özkan uğur’a kurban olsunlardır.
  • anlamsız tepkidir.

daha ne kadar durmalarını bekliyordu mesela? tam bir süre verseymiş oldu olacak.

düzel: ilk entry'deki kaynak çok eksik yazmış, hatta gerçekte söylenenle hiç bağı yok yazılanın. kadın gayet aklı başında şeyler söylemiş, kaynak uydurup uydurup ipe dizmiş. bu haliyle çok anlamsızdı zaten. diğer kaynakları paylaşanlara teşekkürler.
  • %100 haklı tepkidir...

mf olarak sahneye çıkmak çok büyük saygısızlıktır.
    utanın diyeceğim de utansalar akepeli olmazlardı
  • ozkan ugur un esi haklidir.
    mazhar ve fuat'in gecerli bir sebebi varsa duymak isteriz. eger sirf telif vermemek icinse bence buyuk ayiptir. cok buyuk ayiptir hem de.
  • çocukken bizim mahallenin bakkalını iki ortak işletiyordu.
    remzi abi ve recep abi.
    recep abi sınıf arkadaşımın babasıydı.
    bir sabah öldüğü haberini aldık, sınıfça arkadaşımıza baş sağlığına gittik.
    odada konuşurken arkadaşım bana "lan çok üzülüyorum, artık bedava cips yok aq" dedi. babasının alkolik ve sadist bir manyak olduğunun düşününce, üzülme sebebine kızamadım arkadaşın. ama içten içe de dükkanın remzi abiye kalmasına içerlemiştim. çünkü cipsleri elletmez, hangisinde taso olduğunu anlama metodumuza çomak sokardı.

ertesi sabah dedem ekmek almaya bakkala gönderdi. fırsat bu fırsat deyip mahallenin tüm çocuklarını örgütledim.
    arkadaşımızın babasının kırkı çıkmamışken, bu zalim adamın bakkalı açmasına seyirci mi kalacağız diye provokasyon yaratmıştım. remzi abi haliyle kıl oldu bana. yarım saat biz çocuklara "oğlum saçmalamayın, bakkal bu lan ben bacımın düğününe gidemedim kapatılır mı dükkan?" diye laf anlatmaya çalıştıysa bile, "ben anlamam remzi abi, ya cipsleri mıncıklatırsın ya da arkadaşımızın kırkı çıkana kadar dükkanı taşlarız" dedim.
    "iyi lan siktirin gidin, yok size cips mips" dedi ve cidden kepenkleri indirip kapattı dükkanı.
    ben zafer kazanmış bir komutan olarak ordum tarafından gururla evin önüne dek uğurlandım. mağrur bir ifadeyle eve girdim.
    dedem ekmeği sordu.

neyse ne işte, bazen ölenle ölünmüyor arkadaşlar.
    toplumun ve bireyin salahiyeti için çarklar işlemeye devam etmek zorunda.
hesabın var mı? giriş yap