• new yorkta genelde kafasi calismayan parasi olan ruslarin parayi bastirip bitirdikleri okuldur. hani bir fikir verme acisindan bugunlerde bilin.
  • new york'un en boktan universitesi. gokdelen gibi bir binadan ibaret.
  • enerji bakanı berat albayrak'ın finans üzerine mba yaptığı okul.
  • new york city kampusu diger kampuslerine nazaran daha iyidir diyebilecegim okulum. business okumak isteyen insanlar icin ideal bir okul ama diger bolumleri icin ayni seyleri soylemek mumkun degil. ayni zamanda inside the actor's studio programinin cekimleri de bu gokdelenin alt katinda yapiliyor ve pace ogrencileri bu olaydan ucretsiz yararlanabiliyorlar.
    ayni zamanda bu okul ilk sene ogrencilerine verdigi scholarshiplerle de unludur, ne kadar insan tanidiysam hepsi verilen scholarshipler yuzunden pace i tercih ettiklerini soyluyorlar.
    ayrica okulun cevresinde 10-11 tane metro line i vardir ki bu da pozitif bir olaydir bir okul icin kanimca.
  • para tuzagi gibi, bizim bilgi, isik vs. ile ayni formata bir universite...
    amma velakin turk de olsan mezun olunca is buluyormussun en azindan..
  • mezun olunca iş bulunan bir üniversite iyi üniversitedir.
  • (bkz: asude defne özkan)

kimse başlığa gelmemiş, hayret. daha önce yazılan entry'lere bakarsanız amerika'nın tabela üniversitesi olduğunu anlayabilirsiniz.
  • türkiye'deki beybican üniversitesilerinin amerika'daki muadillerindendir.

ayrıca
    (bkz: asude defne özkan)
    (bkz: mehmet aydın)
  • tunahan, gel gidelim burdan, yollari bana sorma.
  • bugün bana bilgisayar ms programı için bize gelin mezunlarımız iş bulur diye bir broşür göndermişler. brosürleri iyi cilalanmış. adresimi nereden bulmuşlar şaşırdım.
hesabın var mı? giriş yap