• seçime 1 ay kala daha uzaya bile çıkarız merak etmeyin siz
  • hayırlı olsun. her şeye rağmen güzel şeyler de oluyor ülkede. ar-ge'ye ayrılan kaynak tahsisin meyvesinin alınmasıdır.

kaynak
  • seçimle alakası yoktur. uzun süre gündemde olan bir olaydır. hatta 4 adet milgeminde satılması söz konusu .
  • çok sevindiğim bir konu olmakla birlikte pakistan yerine keşke başka bir ülke olsaydı dediğim olay. sonuçta pakistan kardeş ülke. ha o almış ha ben hediye etmişim. hindistan alsaydı mesela. tavyan, tayland vietnam alsaydı çok daha iyi olurdu. ama bu da bir başlangıç diyelim ve o günlerin de gelmesini temenni ederek başarılar dileyelim.
  • cak-cek-cuk-çük... gelecek zaman kipi. o bu değil de dolar fena kipeltiyor bize farkında mısınız dostlar. gün bugündür. merkez bankası tam takır. gelecek sene batmanda milyar varil petrol çıksa nafile. ortalık yangın yeri herkes bataklarda canım benim. ha bu arada yerli uçağımız göklerde mi? sahi yerli otomobilimiz noldu yauv onu unuttuk hakketen. borla çalışan el arabası da yapın da biz ameleler az rahat edek la.
  • siyaset üstü bir gelişmedir.
  • böyle gidersek savunma sanayi ihracında ameriga'ya yetişiriz. yaşasın tayyip baba.
  • savunma sanayi adına güzel bir gelişmedir.

sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki adamlar helikopterleri aldıktan sonra paranın üzerine yatacakmış gibi.

daha önce pakistan'da kapsamlı ve büyük işler yapıp karşı tarafın saçma iddiaları sebebiyle parasını alamayan birkaç şirket biliyorum.
  • 30 adet helikopterle mi listeyi alt üst edeceğiz, helikopter adı üstünde...
  • seçimle alakası olmayandır. zaten görüşmeler çok uzun zaman önce başlamıştı. muhalifliğinde bir karakteri olmalı, doğruya doğru demek lazım. ak parti hükümetleri boyunca en mantıklı yatırım savunma sanayine yapıldı. bu yatırımlar ilaç argesine, yazılıma, kullanıcı elektroniğine, hastane cihazlarının geliştirilmesi içinde yapılsaydı bugün bu alanlarda da ihraç etmeye yakın olurduk.
hesabın var mı? giriş yap