şükela:  tümü | bugün
 • ağırlıklı olarak 90'larda yapılmış şarkılara yer veren ve bunu çok iyi yapan, sadece zamanın hitlerine değil tozlu raflarda kalanları da çalan, en son 20 sene önce dinlediğim birçok şarkıya o günkü gibi eşlik etmemi sağlayan, son zamanlarda favorim olan harika bir radyo frekansı. ıstanbul için 99.2, diğerleri için şuradan
 • pal fm ve pal station radyolarının tekrar el değiştirmesi sonrasında, türkçe pop yayın yapan pal fm'in format değiştirerek yayına başlayan yeni radyosudur.

  ulusal çapta böyle bir radyo olsa ne güzel olur derdim hep, sadece nostaljik şarkılar çalsın, 90'lara gitsek hep orda kalsak. sonunda böyle bir radyoya kavuştuk. düşünüp, hayata geçirenlerden allah razı olsun.

  http://www.palnostalji.com/ adresinden online dinlenebilir.

  edit: pal fm farklı frekanslardan istanbul ve ankara'da yayına devam ediyormuş, eski frekanslarında pal nostalji yayına başlamış.
 • son 3 haftadır keşfettiğim ve sayesinde artık tek frekansa kitlendiğim radyo. eskiden arabada giderken bir elim sürekli kanal değiştirme butonundaydı. sürekli frekans değiştirir veya spotify açardım. ama artık tek frekans açık reklamda bile kapatmıyorum zira enfes şarkılar çalıyor.

  diğer radyolarda sabah akşam- her yerde okyanus sen boğuldun derede, adeyyo la la leyo, minicik kaldırım taşı pırlantaya mı karşı- ve türevi şarkıları dinlemekten gına gelen bünyeye gökhan kırdar- of aman nalan- nil burak- harun kolçak ve türevi sanatçıların mükemmel şarkılarını vererek mutluluk yaratmakta ve drive-time denen o 1 saat bazen daha çok süren anları çok daha kaliteli ve çekilir hale getirmektedir.

  aferin la.

  acun sana sesleniyorum oğlum bunun aynısının tv versiyonunu yap.
 • arşivi 1960 lardan başlar, 1999-aralık ayında çıkan son albümle ( yirmi dakka düşündüm hatırlayamadım kimin olduğunu) biter. o arşiv için vakti zamanında fidan gibi bir yiğit müthiş emek harcamış, adeta kendini heder etmiştir.
 • yaklaşık 1 ay önce fark ettiğim radyo kanalıdır. sabahları işe giderken dinliyorum. uzun zamandır aradığım frekans buymuş meğersem.
 • yaşım o kadar çok olmasa bile yaşayamadığım eskiyi bana tattıran radyo frekansı. özellikle sabahları yol o kadar keyifli bir hale dönüşüyorki bu arkadaşlarla. anlatamam. ki zaten çoğu kişi anlamaz. (bkz: anlayamazsınız)
 • özlenen 90'lı yılların ve anıların daha da çok özlenmesine sebep olan harika radyo kanalı.
 • ınsallah degismez dedigim radyo kanali. zaten guzel nostalji kanali bulmak zor. boyle devam.
 • gerçekten müthiş bir proje olmuş. özellikle arabada dinlerken insan kendini 90'lı yıllarda zannediyor.
 • fikir babası istanbul kent fm ya da güncel adıyla kent fm olan radyonun özünü kaybetmemiş hali diyebiliriz. sade, simple, 90'lar, sadece müzik, az laf çok hatırlanacak şarkı. ha bir de daha iyi çekeni tabi.