• saçmalıklarla dolu dizi, geçen sezonun sonlarında takılmaya başladım, bu sezon da bir bakayım dedim, yok ya gerçekten çekilecek dava değil. bir önce entryde arkadaş "zengin insanların hayatları böyle değil" diye, neriman karakterine dayanmalarını saçmalık demiş ama, ona varana kadar o kadar hata var ki! anne baba üniversite mezunu zengin ve az biraz asalet tozu serpiştirilmiş bir ailenin üç çocucuğundan birinin üniversite eğitimini teğet bile geçmemesi ve bununla ilgili hiç eylem ve söylem olmaması acayip bir durum. hakikaten senaristleri çok berbat, herhalde "para olunca ne okuyacaklar ya" kafasıyla yaşıyorlar. hadi olay kurgularındaki (herkesin herşeyi saçma biçimde anlamaması, son dakika olayları v.s.) türk dizisi mantığını anlarım da bu tip kökten yanlışlar iyice saçmalık dozunu artıyor.
  • ta gecen sezonun ortalarinda sacmalamaya baslayan dizi keske zamaninda efsane bir kapanis yapsaymis..bu sezon tv'den izlemezsem de merakimdan internet'ten goz attim ama artik oradan da cekilmeyecek kadar karikatur haline gelmistir.sacma sapan , upuzun sahneler, dramanin anasini aglatmalar, her saniye ve en basit hareket icin calan uber abarti muzikler..ay saymak bile yorucu..dizideki iyi oyunculara yazik, transferlere de.umarim iyi oyunculari bir an evvel hak ettigi projede yer alir.yoksa bu dizi hakkin rahmetine kavusmus.
  • yine kafamda sacmasapan sorular birakan bolum oldu.

keriman cansu'yu gormeye hangi hastaneye gitmesini gerektigini nereden ogrendi?

hazal neden orta yasli rus turistler gibi giyiniyor? tamam kendi capinizda seksi giydirmeye calisiyorsunuz ama o nedir yahu. o tuylu elbiseler nedir, işe giydigi.

daha once yazanlar da olmus, bu ailenin 3 cocugu da mi okuyamadi. kimse de demiyor ki hadi cocugum bu kadar patronculuk oynamak yeter, okula başla. şirkete finans direktörü olarak giren mithat da sonuçta ozan yaşında değil mi?

cansu kadar kendini tekrar eden bir karakter daha yok. surekli ayni tepkiler, ayni mizmizlik, ayni sıkıcılık. agiz her daim acik. ebru özkan ablanızdan azıcık oyunculuk öğrenin.

bu dizi iki kardesin aile bağları uzerine degil miydi? harun cihan dusmanligi tam sonmusken ne luzumu var suni mudahalelerle alevlendirmenin? o sacma sapan vamp selma karakterine cok mu gerek vardi? anlamsiz gizem kasan karakterler beni diziden soğutuyor.

su diziyi hala dilara ve cihan goturuyor. hem oyunculukları sayesinde, hem de nispeten gerçekçi karakterler oldukları için. sonradan diziye giren karakterler hep gerçekdışı tiplemeler oldukları için insan ısınamıyor ve itici buluyor.
  • hala kalbim diye devam eder kimisi icin...
  • son bölümde olanlarla, asunun başına gelenlerle yuhhh dediğim dizi...
  • senaryosunu uzatmak için ana karakterlerden birinin ağır çekimde cinayet işlediği türk dizilerinden biri.
  • en güzel versiyonunu bülent ortaçgil'den dinlediğim teoman şarkısı.

hatta daha öncesinde zilyon kez dinlememe ezbere bilmeme rağmen bu şarkıyı bana sevdiren bülent ortaçgil yorumu olmuştur.
  • koskoca cihan gürpınar'in hicbir çocuğu üniversite okumadan, sıfır iş ve hayat tecrübesiyle holdingte güzel güzel iş bağlıyor nasil oluyorsa. cansu desen kocaya kaçmış köy kızı gibi genç yaşinda anne olacak, aldırmazsa tabi. hazal o tembellikle liseyi bitirdi mi acaba :)) ya da okudular benim haberim yok :))
  • tek bir şey söylüyorum. siz bu güzeller güzeli mine tugay hanımefendiyi tecavüze uğrasın, kuş yuvası kafalı dilara'dan azar yesin, yamuk ağızlı harun'a yavşasın diye mi kadroya kattınız lan ? olm kadın inanılmaz ya. gerçek olamayacak kadar güzel ama oynadığı şeye bak...
  • öncelikle (bkz: sevilen dizinin seyredilmiyor oluşuna sinir olmak)
    nereye gitti bölüm başı onlarca entry girenler, asabım bozuluyor gelin iki dizi dedikodusu yapalım şurada.

tanım: müziklerinin acilen kontrol altına alınması gereken dizi. biri mutfaktan su almaya giderken bile bambambambam gümgümgüm yüzüklerin efendisi vari müzikler izleyicinin kafasını şişiriyor ve açıkçası gülünç oluyor. zaten 2 saat sürüyor her bölüm, migren tetiklemeye gerek yok.

ayrıca senaristler allahınızı severseniz şu çocukları açık öğretime bari yazdırın ki azıcık inandırıcılık kazansın dizi.

son olarak, iyi ki döndün rahmi.
hesabın var mı? giriş yap