• motorla aracının yanına yaklaşıp camını kırıp 36000 eur parasını gasp edenleri eşekler cennetine gönderen dimitry kardeşimin ellerine sağlık diyorum. tüm hırsızların sonunun böyle olması dileğiyle. gaspçılar ayrıca silahla ateş de ettikleri için nefsi müdafaa ile kısa süre sonra çıkacağını düşünüyorum dimitry'nin. sizi bilmem ama bence adalet budur.

link
  • helal, silahta çektiklerine göre kendini mi savunmuş oluyor?
    ha brezilya değilmiş yahu, gerçi ne farkeder.

not:mesaj atmayın lan s. gidin.
  • sehven oldu, yavaşlayınca benim arabaya çarpmış oldular ondan dolayı böyle oldu deyip ceza indirimi almalı. kendisine hukuki destek sağlanmalı.
  • 1 saat bile ceza almamalı
  • adama helal olsun.

hem parasını kurtarmış hem de toplum zararlısı iki şerefsizi eşek cennetine gönderip insanlığa fayda sağlamış. eminim ikisinin de 10ar 20 ser suç kaydı vardır.

keşke herifleri kaçarken değil de, hayatı için mücadele ederken gebertseydi. umarım az bir ceza ile yırtar.

edit:imla
  • arabasının kazasından dolayı ettiği zararı hırsızların ailesinden temin etmesini temenni ettiğim ukraynalı.

ülkemize gelen bir yabancı bu şekilde birini öldürüyorsa eline sağlık deriz.

edit: fırsattan istifade, entry dikkat çekmiş. nft, kripto ile ilgili güzel zamanlar geçiriyoruz şu sıra. bekleriz.

twitter
  • günümü güzelleştiren haber.
  • su testisi su yolunda kırılır'a bir örnek daha...
  • arabanın camına daha çok acıdım.
    dedirten haber.
  • 36.000 euro neden nakit olarak çantada taşınıyor sorusunun cevabını alırsak, adi bir gasp olayı mı, yoksa ülkemizde çokça görülen suç örgütü hesaplaşması mı daha iyi anlayabiliriz.

elbette bu olayda gaspçılar için üzülecek değiliz ama yabancı suç baronlarının ülkede cirit atması da iç acıtıyor.
hesabın var mı? giriş yap