şükela:  tümü | bugün
  • gulmekten olduren reklamdir.
    muhtesem olmus ailecek cok guluyoruz tesekkurler.*
  • mustafa toplaoğlu'nun köksal baba'yı ne kadar çok andırdığını fark ettiren reklam. didi'nin yerinde olsam köksal baba'yı bir sonraki reklamda oynatırım. riçıtla düet yapsın aq
  • televizyonda bu haliyle yayınlanan reklamı

artık bu şekilde

kendi youtube kanallarında bile eski hali yok, sebebi ne acaba?
  • gördüğüm en saçma reklam ve en saçma ikilinin yer aldığı hede. normalde de soğuk olduğum markadan iyice soğutmuştur. şu ürün bir bitmedi gitti.
  • markadan sogutan 'teyzeli' reklamlardan daha kotu degildir. o teyze yuzunden asla almayacagim urune az da olsa sempati duymami saglamistir. ayrica esprilerin bilerek kotu ve soguk secildigini dusunuyorum.
  • didi içeceğim varsa da vazgeçirtecek reklam. çok mu düşündünüz hocam böyle reklam çekmek için? bu salak esprilerin hala para ettiğini falan mı düşünüyorsunuz?
  • önce penis boyu şimdi de takımları tutma üzerine sürekli erojen bölge esprileri. rtük uyuma..

(bkz: takımları tutmak)
  • adama lipton ice tea içerecek reklamlar silsilesidir
  • mustafa topaloğlu gibi türkiye'nin en gereksiz, en ne idüğü belirsiz ve en itici adamına parayla reklam yaptıran şirketin ürettiği herhangi bir şeyi bırakın tüketmek evime bile sokmam. tüketenle de selamı sabahı keserim.
  • nouma'nın, 'abi senin soyadın top al oğlu değil mi, şu topu al' sözlerinden sonra hem didi'den hem de nouma'dan soğudum. artık sabahları metro fm'de nouma ve kadir çöpdemir'in programını dinlemiyorum.