• yılmaz erdoğan'ın çekimlerine 1 ağustos da kapadokya da başlayacağı yeni filmi. şimdilik bilinen filmde ezgi mola'yı bol bol göreceğiz.
  • yılmaz erdoğan ın bayramdan sonra kapadokya da çekimlerine başlayacağı film. filmde tolga çevik ve ezgi mola başrol oynayacak
  • bir yılmaz erdoğan filmi. merakla bekliyoruz.
  • (bkz: çılgın sekreter jale)

valla ben serinin devamı sandım.
  • çok izlenecektir ama çok kişinin beklediğini veremeyecek filmdir. yinede gözleri kör fanatikler tarafından göklere çıkartılacaktır. budur.
  • bu akşamki galasında izleme fırsatı bulduğum film. düşük bir beklentiyle gittiğim için mi bilmiyorum ama o kadar tatlı ve sempatik buldum ki, çok beğendim. öncelikle kapadokya'yı çok güzel sunmuşlar, ilk fırsatta oralara gitme isteği uyandırdı izlerken. filmin her bir sahnesi güzel bir fotoğraf karesi gibiydi. çok akıcıydı, hiç sıkılmadan merakla izledim. kahkahalarla pek gülmedim ama hep tatlı bir gülümsemeyle izledim.
    tolga çevik her zamanki gibi çok sempatikti. ezgi mola'nın oyunculuğu çok doğaldı ve gelinlik niyetine giydiği elbiselerine bayıldım. erkan can çok iyiydi.
    kısacası kesinlikle izlemeye değer bir film.
  • az önce galasından geldiğim film.

kadro baya iyi. tolga çevik ve ezgi mola çok iyi bir iş çıkarmışlar. erkan can her zaman bildiğimiz gibi mükemmel.

ancak gülmedim filmde. yani böyle aklımda kalan bir sahne olmadı. ve baya baya klişe kaynıyordu. hani "lan bu anca filmlerde olur" diyebileceğimiz çok sahne vardı.

beklentiyi yüksek tutmayın derim. romantik komedi havası yakalanmaya çalışılmış ama tutmamış.

galada her biri ile ufak bir sohbetim oldu. erkan abiyle baya bi konuşmak isterdim ama vakit olmadı. kısmetse bir dahaki sefere. sen filmlerde yer al biz izleyelim abi. film bok gibi olsa da.

tolga çevik de çok mütevazi ve içten konuştu. on numara adamlar hepsi.

ama ezgi mola böyle kanlı canlı görünce gözüme çirkin geldi be. bilmiyorum belki de film falan derken ben fazla beğeniyordum.

her neyse. kardo için izlenir. ama dediğim gibi beklentiniz yüksek olmasın.
  • tolga çevik hatrına izleyeceğim filmdir. pek güzel bir şey beklemiyorum açıkçası.
hesabın var mı? giriş yap