• pendik'te, ramazan'da mini etek giyiyor diye 21 yaşındaki melisa s.'ye saldıran şahıs serbest bırakılmış.

baba: "saldırgan kızıma ‘orospu, ramazan’da böyle giyinmeye utanmıyor musun’ gibi şeyler söylemiş."

gazeteci olsa tutuklu şekilde müebbetle yargılanırdı. sokakta herhangi bir kadına saldırmış adamı tutuksuz yargıla ki o sürede başka birilerine de saldırsın.

bu bilerek, "bizim yapamadığımızı sen yap aslan parçası!" demeye getirmek olayı. "biz de istemiyoruz sokakta mini etek giysinler de işte, elimiz kolumuz bağlı; ama sen saldır, seni koruruz!" demek.

medeni olan her şeye düşmansınız, insanlığın bütün birikimine düşmansınız gerçekten.

kaynak
  • şaşırtmayan durum. insanların darp etmek suç kapsamından çıkarıldı da bir bizim mi haberimiz yok? iyi o zaman canımız her sıkıldığında gidip birilerini yumruklayalım.
  • (bkz: yeni türkiye)
  • ülkede sapıklara özellikle ceza verilmediğini kadını eve hapsedip sokağa çıkmaya korkar hale getirilmeye çalışıldığını düşünüyorum

evet kesin olarak böyle eminim artık

bu kadar tacize tecavüze katliama sessiz kalınması akıl alır gibi değil

müslümanlığı kullanarak başa gelenlerin bu konuda hiçbir şey yapmamaları nasıl açıklanır bilmiyorum

umarım onlardan birinin başına gelir

bu 15 temmuz vakası gibi bir sürü khk yayınlar ve kadınları kurtarırlar

başka bir yolu yok sanırım
  • serbest bırakılmasıyla hukukun olmadığı somut bir şekilde bir kez daha kanıtlanmıştır.
  • saldırı anındakini görüntüleri ortaya çıkan kişi.
    video haber
  • korkak bir pislik.
  • orospu çocuğudur.
  • minibüsten inip koşarak kaçan kişi.
  • tam bir orospu sıçmığıdır. hiç bir ceza almayacaktır. ayrıca ben bunun tabutunu taşıyan cemaati sikeyim.

edit: moron açıklaması: burada dine karşı bir küfür yok arkadaşım. tabutunu taşıyan cemaatte bilimum eş dost vb var ya hani, hah onlara gidiyor işte bu küfür. kendinizi o kızın yerine koyamasanız da en azından kardeşinizi falan onun yerine, elinizi de vicdanınıza koyun. böyle bir şey reva mıdır?

edit 2: imla ve düzeltme.
hesabın var mı? giriş yap