• istanbul üniversitesi, marmara üniversitesi, sakarya üniversitesi gibi uzaktan eğitimi halihazırda var olan üniversitelerin kullandığı yerli sanal sınıf platformu.
    eski sürümünde flash player kullanmakta iken perculus+ ile html5 desteği gelmiş.
    perculus
  • dersleri sonradan izleyip yakalarım diye düşünenlerin ağzına sıçan programdır efendim. ne ses senkron oluyor ne ekrandaki slaytlar. 1 saatlik dersi dinleyebilmek için 2 saat kaybediyoruz. hoca başka bişey anlatıyor ekranda bambaşka slayt çıkıyor.

emeği geçenlerin hepsinin amına koyim. yapacağınız işi sikiyim yani daha açık nasıl ifade edebilirim bilmiyorum.
  • dev hizmet sunuyorum şu anda. girdiğiniz sınavın notunu öğrenmek için;

1. adım: sınav dosyasının üstüne sağ tıklayıp en altta “incele”ye tıkla.
    2. adım: ctrl+f yapıp oradaki arama kısmına “progress” yaz.

çıkan 3 eşleşmeden 3. progressin yanında yazan sizin notunuz oluyor.
  • ne olur şu programda videoyu hızlandırmak için ne yapmak gerekiyor söyleyin bana

ders anlatan hocaya mı kızayım, x2 ile dinleme koymayan rezil sisteme mi?
  • pazartesi yeniden kullanmaya başlayacağız.

(bkz: marmara üniversitesi)
  • yarrak gibi bir platform. derse girersin hoca 10 dakikada bir düşer, görüntü açar yine düşer, tekrar izleyeyim dersin dersin tekrarı yok der, 2 hafta sonra geri gelir yorumlar dersten 10 dakika önce düşer. hayır 1-2 hafta olsa neyse diyeceğim. 1 senedir hiç mi düzelmez?
  • çıldırtır adamı bu program. cinnet geçirtir. tekrar izlerken neden video olarak izleyemiyorum abi . neden saniye başı içerik hazırlanıyor, izleme verileri indiriliyor şöyle oluyor böyle oluyor kaplamalar indiriliyor anasınınki .. aç lan videoyu.
  • (bkz: examusercontroller.cs:219) şu satıra biraz bakması gereken uygulama
  • yine ders tekrarı izlemeye çalışıyorum ve yine kendilerine ana avrat sövüyorum. bilsinler istedim.
  • video kaydınında ses görüntü senkronizasyonunu çözememiş, sürekli başa saran, öğrencileri kanser etmeye çok yakın uygulamamsı bir şey.

görüp görülebilecek en kötü uygulama adayları listesinde ilk 3'e rahatlıkla girer.

marmara üniversitesi nasıl oluyor da hala böylesi bir uygulamayı kullanmakta ısrar ediyor anlamış değiliz.

idarecilere 1 gün kullandır, ya bilgisayarları kırarlar ya da yapılan sözleşmeyi yakarlar.

bilgisayar alanında doktora programları olup, literatüre yeni bir şeyler katmak amacındaki üniversitenin mahkum olduğu uygulamaya bak.

öğrenciler mağdur, akademisyenler mağdur, üniversite uykuda. insanların okulunu bile uzatır bu uygulama.

yaşasın liyakatsizlik, yaşasın perculus!
hesabın var mı? giriş yap