• kebap ve muhabbet ortamlarının acılı ezme kadar karşı konulmaz unsuru, yüzündeki kaygısız sırıtışıyla camianın aranılan simasıdır.
  • sam fisher'ın türkiye şubesi.
  • sabahin yedisinde komik bir story ile geyige sardik, muhabbetin icinde sesli bir anlatim icap etti aradi, dakikalardir gozumuzden yas gelerek gülüyoruz.
    "ah be adaj" ile baslayan trakyali recep agamin hikayesindeki detaylari fark ettikce...

komik adam, eglenceli adam, 17 senedir her muhabbette boyle asiri gülmüşüz...
    e tabi biraz yaş aldik ama olur oyle.
    nesesi daim olsun.
  • bildiğin arazi modundadır.. bak nicedir gelip gittiği yok bu diyarlara.. zaten telefon açtığında da hep bişi soruyor, birader karnım aç ne yiyoz demiyo..
    bu çoluk çocuk mevzusu fena yaptı bu adamı.
  • bir müddet gurbette takıldıktan sonra yurda dönüp vatani görevini şırnak'ta tamamlayan yüce şahsiyet. konuşma sesini değerlendirmesi gerektiği halde değerlendirmiyor, seslendirme falan yapmalı. en sevdiği cümle: "o kadar yalnızım ki!". onun ağzından bu cümle duyulduğunda asla inanılmamalıdır, çünkü asla yalnız falan değildir. hoşorof en sevdiği yemeklerden biridir.
  • alışveriş merkezlerindeki otopark konularına hakim olan yazarlar konusuna hakim olan yazar.
    (bkz: gider boyle)
  • senelerden 98, madridde oturuyoruz, phobios bi bana bakiyor bir asliya
    en sonunda benim kiz olmadigima kanaat getirip asliya yöneliyor.
    (bkz: yanilsama)
  • #4684870 numaralı entrisi beyoğlu rapsodisi kitabının arka kapak yazısı olması gereken yazar.
  • yüce insan , koca çınar , demirba$ , yüksek müeeendis ... sen $imdi gurbet ellerde biz taksimlerde ortakoylerde :o) , bana bu kadar çok güvendigin icin cok saol ayricana
  • kanimca phoibos'u yanlis anlamis suser
hesabın var mı? giriş yap