14 entry daha
  • japonların dünyayı titrettiği 80'lerde ortaya çıkması şaşırtmayan güzellik. 90'larda kırsal kökenli eskitoprak öğretmenlerin (sınıfta hala beyaz önlük giyen) sahip olmakla övündüğü kalemlerdi bunlar. olağanüstü f/p oranıyla türkiye'de veya girdikleri herhangi bir yerde tutması şaşırtmamalı. bununla birlikte, türkiye kadar dominasyona ulaştığı bir yer de ben pek duymadım veya görmedim. biraz da zamanlamayla ilgili sanırım bu işler.
    aihao bunun ucuz ama belki daha da iyi f/p muadilidir, kalite olarak asıl rakibi ise uniball'dur bence. bu arada, uniball eye ile uniball vision arasında fark görebilen veya bilen varsa onu da ilgili başlıkta tartışmak yerinde olacaktır.

pilot'ta ise böyle dertler yoktur. v5 der geçer, hatta v5 için v5 demeye de gerek yoktur, pilot kalem denince v5 anlaşılır.
    gömlek cebinden kılıç çeker gibi kalem çeken öğretmendir pilot hi-tecpoint v5. yoklama kağıdı imzalamaktır. nöbetçi listesi imzalamaktır (cebinizden verip aldıysanız tabii, değilse askeriye bir aihao festivalidir!), uluslararası kahve zincirinde temizlik ekibinin tuvale temizliği çizelgesine yaptığı karalamadır, emekli muhasebeci apartman yöneticisinin aidat listesine inci gibi yazısıyla virgülden sonraki iki sıfırı aynı boyda yazmasıdır... (bkz: böyle gider bu)
hesabın var mı? giriş yap