şükela:  tümü | bugün soru sor
3741 entry daha
 • bitmeyecek boykottur.
 • katılmadığım boykottur. sonuçta o firmanın da ekmek sağladığı nice insan var. firmaya kız tamam da emekçilerin hakkı satışlara bağlı. doğru bulmuyorum bu tarz boykotları.
 • sözlükteki birkaç gerizekalının zihinsel mastürbasyonu. kimisi der ki pınar yerine torku alıyorum kimisi der ki atatürk'e hakaret ettiler ondan almıyorum. çok büyük bir fedakarlık gerçekten arkadaşlar, açlıktan ölmeyi göze alıp tavrınızı koyuyorsunuz. ortamlarda bilinçli ve atatürk'çüyüm dersiniz kim bilecek amk. atatürk ilke ve inkılaplarını say desen çeyreğini sayamayacak adamlar kendilerini bir bok sanıp ölsem de almam diye ortalığı ayağa kaldırıyor.

  30.06.17 tarihli veriler açıklandığında boykot daha yeni başladı diyenler, 30.09.17 verileri açıklanıp hasılat ve kar artışını görenler şimdi neredeler acaba. şu sözlükte bir kaç mal dışında kimsenin umurunda değil. sizin dünyanız minik olabilir ama gerçek dünya sizden ibaret değil.
 • boykotun anlamını kavrayamayanların eleştirdiğidir.

  söylesenize neden sizi rahatsız ediyor? tek açıklaması pınar sayesinde para kazanacak kadar zavallı oluşunuz. durum böyle değilse acınacak halinizin farkında olduğunuzu ve bunun acısını çıkarmaya çalıştığınız sonucuna varıyorum.
 • pınar kaliteli ürünler yapar
  pınar'ın siyasi tercihleri de vardır
  tüketicinin de siyasi tercihleri vardır
  pınar kaliteli ürünler yapar
  tüketici boykot koyar
  pınardaşlar goygoy yapar
  boykot devam eder...

  (şair burada pınar diyerek gülyüzlü yâre seslenmektedir)
 • benim devam ettiğim boykottur. çokta sikimde kar edip etmemeleri. almıyorum abi ben vazgeçtim paramı bunlara vermekten. binlerce kişi böyle yapıyor. sana niye batıyor bir şirketin ürünlerini almamamız? almıyorum ulan para benim değil mi?

  onun dışında kar edip etmemeleri kimseyi ilgilendirmiyor. insanlar kanıksadı. pınar su bile almıyorum dışarda su ihtiyacım olduğunda. pişman oluyorum bankada falan su içtikten sonra pınar markasını görünce.
 • allahına kadar devam ettiğim boykot olduğunu daha önce yazmıştım, onda bir sorun yok. yalnız maslak'taki mehmehçik vakfı opet istasyonunda pınar su satıldığını görmemle hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek istiyorum.

  mehmetçik vakfına ve opet'e bunu hiç yakıştıramadım.
  siz türk askerinin ve atatürk'ün yanında mısınız? yoksa türk askerine düşman, türk ordusuna komplo düzenleyenlerin tarafında mısınız?
 • hemen hemen girdiğim her markette pınar ürünleri indirimde. öyle keyif alıyorum ki kelimelerle anlatamam.
 • 1 gün içinde iki defa boykotuma maruz kalan marka.
  önce bir pastahanede sade soda istedim pınar marka geldi. içmedim gidip başka bir marka var mı diye bakmaya ve diğer markayı aldım. akşamına arkadaş ile bir cafeye gittik. orada da su getirdiler kahvenin yanına. baktım pınar marka su. çağırdım görevli kişiyi bu markayı boykot ediyorum götürür müsünüz dedim. baktı, baktı ve aldı gitti.
 • asla tercih etmeyeceğim marka.
1303 entry daha