• pişmanlıkla hayıflanmayı karıştırmayın.
  • çok zorlamayın. nasıl olsa yapsanız da yapmasanız da pişman olacağınız şeyler olacak. ve dahası 'yapmazsam/yaparsam pişman olurum' diye düşündüğünüz şeyin aksinde de pişman olabilirsiniz.
  • sozlukte kullandiginiz nickinizi yakin ve hayvan arkadaslarinizla paylasmayin.
  • pişman olacaginiz bir bok yemeyin.

olum ya ne olacağdı la.

ben bunu bilir bunu soylerim yeah.
  • zlatan'ın gs'ye geleceğine kendinizi inandırmayın.

not: gs
  • yalnız yaşayın.
  • öğrencilerin altında ev tutmayın.
  • boşuna pişmanlık duymayın, filmi geri sarsak yine aynı duygular içinde olacaktınız. özgür iradeniz yok. pişman olduğunuz şey neyse onu tekrar yapacaktınız emin olun.
  • pişman olmadan öğrenilemeyecek şeyler de var hayatta, sürekli kendinizi bi şeylerden koruyamazsınız. yaşayarak öğrenicez bazı şeyleri. pişman olmama beklentinizden hatta tüm beklentilerinizden vazgeçin, üzülmezsiniz.
  • ya pişman olursam diye hayatı erteleyeceğinize pişman olun daha iyi. pişmanlıklarınızdan ders çıkarabiliyorsanız sıkıntı yok.

"yatağımın karşısında bir pencere var. odanın duvarları bomboş. nasıl yaşadım on yıl bu evde? bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? ben ne yaptım? kimse de uyarmadı beni. işte sonunda anlamsız biri oldum. işte sonum geldi. kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım."

demeyin sonra.
hesabın var mı? giriş yap