• sadece yiyerek terör estirmeyi amaçladığını düşündüğüm bir terörist.herhalde tsk'ya ait erzak depolarına felan bi şekilde bunu atacaklar.yoksa başka bir şey yapamaz bu.herifin parmakları tetik tertibatına bile sığmaz yahu *

edit

hatalı olduğumu düşündüğüm için bu entryde ki linki siliyorum ama entryi ibret olsun diye bırakıyorum.espri konusu olan kişi bir terörist olsa dahi karşımızda ki kişileri dış görünüşleri sebebiyle aşağılamak veya alay etmek hiç bir durumda ahlaki ve etik bir şey değil.bu resmin bu kadar yayılacağını açıkçası düşünmüyordum.twittera söz konusu fotoğrafı ben yükledim ve şu an twittera pkk yazınca çıkan ikinci tweet konumuna gelmiş.an itibariyle 118 bin kişi tarafından görüntülenmiş.twitterdan bir kaç geri dönüş aldım.türkler pkklılara bu şekilde ırkçı ve hastalıklı mı bakıyorlar şeklinde.haklı olduğumuz bir davada haksız duruma düşmek istemeyiz.bu bana iyi bir ders oldu.terörle mücadele sadece silahlarla değil aynı zaman da felsefeyle,ahlakla,insan haklarıyla yapılan bir mücadele.karşı tarafımızda cani bir örgüt varken bazen bizde kendimizi öfkemize ve nefretimize kaptırıp teröristlerle aynı ruh haline bürünebiliyoruz ama bu doğru bir şey değil ve internet uluslararası bir mecra olduğu için bütün dünyanın gözü önünde mücadelemizi anlamamış insanlara karşı haklı bir konumdayken haksız bir konuma düşüyoruz.

baştada belirttiğim üzere hatalı olduğumu düşündüğüm için bu entryde ki linki siliyorum ama entryi ibret olsun diye bırakıyorum.
  • ne kadar cirkinler lan.
    valla cok cirkinler yahu. aksam aksam midem bulandi.
  • tsk tarafından telef edildikten sonra balistik jel olarak kullanılabilecek olan dombilidir.
  • yakın dövüşte tehlikeli.
  • terörizmden muaf olabilirmişti ama, kolay hedef olan o.ç.
  • atilan bombalari yiyerek beslendigini dusundugum bir cesit canli.
  • şaşırdığım terörist.

hani lan bunlar açlık grevindeydi ?

pardon ya o başka mevzuydu.
  • oburiks kod adlı ahmet yılmaz'dır.
  • dinamit lokumunu yanlış anlamış terörist.
  • gizli silahı için (bkz: osuruk bombası)
hesabın var mı? giriş yap