• ms excel'de indirect(dolaylı) formülü ile aynı işi yapar.
  • konulu videolarda tukurukleri icen cocuk videosundan kurtulmamizi saglayan (bkz: #51043571) alnindan opulesi yazar.
  • yazılım dillerinde hafıza adresini tutan değişkene verilen ad .(bkz: reference) (bkz: dereference)
  • aşıkmış. biz öyle duyduk.
  • tanımam etmem. ortada fol yok yumurta yok, medeni iletişim kurmayı dahi beceremeyen bi' kezban tarafından taciz ile itham ediliyor.

entry nick uyumu'na bakınca bile kafada çağrışım yapan bu kezban, taciz edildiği iddiasıyla bu yazara götveren diye hitap edebiliyor, kendi ülkesinde yaşasaymış analından bilmem ne yaparlarmış, vay be.

pusuda yatan it takımı da kalkıp adamın başlığı altında adama şerefsiz gibi ithamlarda bulunabiliyor.

hemen başladık dedektifliğe tabi, adam, düşün ki o bunu okuyor başlığında "anonim" haliyle oldukça standart bi' aşk adamı edasıyla bişiler yazmış. tabi hemen atladık;aha bu kız o, aha bu kızı demek ki taciz etmiş. beynine tükürdüğümün çomarları!

önce bi' capsler gelsin, iddianın muhattabı da üzerine söyleyeceğini söylesin, sonra yine linç edecekseniz edersiniz.

(kezbanımızın e-postasını biliyormuş, akrabalarını aramış, film sitesindeki hesabından mesajlar atıyormuş; sormazşar mı kevin mitnick mi lan bu, kim verdi bu iletişim bilgilerini yazara?)

hadi uzayın şimdi...

edit: capsleri görünce bunun sosyal bi' deney olduğunu ve bu ikisinin trolleme kafasıyla taşak geçtiğini düşünen tek kişi ben miyim peki?
    bu kadar kusursuz bi' hikaye olamaz, net.

edit2: buyur, adam cevap vermiş gerçi ben hala bu ikisinin ustaca sözlüğü trollediğini düşünüyorum. ama bu benim iddiam. iddia, iddia? iddaa değil bak, iddia.

bu "taciz" yaftasına nasıl vardı bu kadın, bu adam elbette müşterek beyanlara göre kadına ısrarcı bi' tavırla açıldıysa bunun adı taciz değildir. etik değildir, o ayrı. ana hadi kadını geçtim, suserlar bu vakayı nasıl taciz olarak yorumlar?
    lan bak bugün saçmalama kotasının ebesini siktiniz. sabah japonya'ya atılan bombalar neden soykırım değildir diye tartışılır, akşam ısrarın adı taciz olur. hepinizin amına koyum, hepinizin.

rahatladım.
  • ekşi sözlük linç ekibi'nin gazabına bir kaç caps uzaktaki yazar. elimizde orağımız baltamız yabamız capsleri bekliyoruz.
  • '' seviyorsan git konuş '' ekolünden gelen, ama bunu çok yanlış uyguladığını düşündüğüm bir yazar.

hakkındaki iddialar doğruysa eğer, kendisini zor günler bekliyor.
hesabın var mı? giriş yap