• kıyaslamanın icerisinde donanim, fiyat/performas eklerseniz kia rio'nun ezip geçeceği versus.

ha yukaridakileri çıkaralım derseniz tabi ki polo.
  • vw olan listede diğer markalar ancak 2.'lik için yarışabilir.

edit: imla
  • 2013 yılında araba alma araştırmalarına fiesta ile başlayıp polo ile bitirmiştim( arada ismi geçen bir tek rio bakmadım hiç ). 30-35 bin aralığında hepsinin düşük km'li ikinci elleri alınabiliyordu. sonra i20 çıktı karşıma ve boş paket polo almak yerine sense paket i20 aldım. 8 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
  • yeni 208 in alayını tokatlayacağı versusdur.
  • i20 donanım olarak ve fiyat olarak çok önce. tek sıkıntısı 1.4 ve 2020 öncesi modellerinin 4 ileri otomatik olması. sesli bir araba. ama geniş ve konfor açısından 2018 ve 2019 i 20 modelleri bana göre en iyisi. clio dizel otomatik yakıt ve gidiş bakımından keyif verici ama arka tarafı dar araba basık.
  • polo, fiesta ve clio kullanan biri olarak clio'yu ilk sıraya, polo ikinci fiesta üçüncü derim. rio almak istedim fakat kısmet olmadı. hele ww parça masrafları göz önüne alındığında belki sona bile koyabilirim.
  • bu karşılaştırmada c3'ün neden olmadığını anlamadım.

citroen c3 f/p, doluluk, konfor, teknoloji bakımından entry başlığında yazılan modelleri rahatça tokatlayabilir.

şahsen 1.2 puretech ödüllü motoru ve aisin üretimi eat şanzımanıyla ben diğerlerinden üzerinde görüyorum.
  • cliodur. hem fiyat hem de motor ve şanzıman anlamında en verimlisidir.

araba satılan sarı siteye girin bakın, hangi arabanın 2. el ilanı daha fazla. bir sürü büyük şirket salak mı gidip clio tercih ediyor?
  • polo gençten emekliye memurdan a6ya binip satmak zorunda kalan esnafa dahi herkese hitap eden bir araç. sonuçta vw, hepsi birbirine benziyor.

fiesta ise biraz şen şakrak eğlenceli bir araba. yıllardır serttir, iyi yol tutar. uzun yolu vs konforlu değildir. daha çok gençlere ve yaşlı kategorisinde olmayan insanlara hitap ediyor.

corsanın yenilerini bilmiyorum fakat fiesta(2008)harika yol tutarken corsa yandan tır geçse dahi halaya başlıyordu(2012)

i20 genel olarak güzel araç
  • nissan micra unutulmuş.
hesabın var mı? giriş yap