• ismail abi'yi bilmeyenimiz yoktur sanırım. leyla ile mecnun başlığında ya da kendi başlığında sayfalarca "keşke ismail abi gibi bir abim olsa" entryleri vardır. işte pom da benim ismail abim. çok iddialı farkındayım ama bu iddianın altından rahatlıkla kalkabilecek bir yüreğe sahip güzel arkadaşım.

canın sıkkın olur, onun canı daha sıkkın olsa bile kendi sıkıntısını siktir edip sana odaklanır, mutlusundur hemen siktir eder kendi mutsuzluklarını senden çok mutlu olur senin adına.

tanıdığım günden beri değiştirmeye çalışıyorum onun güzel kalbini. "yapma olm. sonunda üzülen, kullanılan sen olursun. pislik ol, iki gün pislik derler sonra etrafında dönerler" diyorum ama nafile. "olsun abi, o da onların pisliği olsun. ben iki gün üzülür normale dönerim" diye tıkıyor ağzıma lafı.

dünya pom gibiler yüzünden dönüyor. herkes pom gibi olsa keşke. ütopik dünyamızda ne de güzel yaşarız. ya da bu biraz imkansız. herkes pom gibilerin kıymetini bilse de yeter. adamın dibi:d
  • bugün doğan yazar. iyi ki doğmuş!
    mutlu olsun isterim bir ömür. yalnız kalmasın. onu anlayan seven insanlar olsun etrafında. bir de çok yazsın, çok okunsun...

bu kadar küçükken hemen de yorulmasın!
    umutlarının tazeleneceği bir yaş diliyorum.
  • muhabbeti güzel bir yazar arkadaş
  • düşünceli, iyi niyetli güzel insan, arkadaş.
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • gecenin bi vakti bana uzaklardan kontör yüklemiş gönlü geniş insan.
    sağ olsun :)
hesabın var mı? giriş yap