• şu fotosuna yapılan bi yoruma saatlerdir gülüyorum amk. yorum da ''this basically looks like some xiii century mongol haircut done wrong''.
  • şu sempatikliğe, alçak gönüllülüğe, muhabbetin güzelliğine bir bakın

gozlerden ve yandaki elemandan kafalarin nasil kiyak oldugu belli ama adam efendiliğini hiç bozmuyor.

edit: saçındaki bebek tokasına dikkat hahahaha
  • epir abimiz cop diyorsa cop olan rapcidir ama pardon adam zaten rapci degil. hiphoptan etkilenmis pop yapan adama ofkeli degil , agresif degil demek ne kafasidir.
  • müzik tarzını çözebilen beri gelsin dediğim ultra yetenekli müzisyen, söz yazarı. günden güne artan yüzündeki dövmeler sebebiyle yakında yüzünün çehresini de hatırlayamayacağız heralde.

tarzını ve görünüşünü kopyalayıp tr'de franchise açan versiyonu için (bkz: ezhel)
  • neden suratına sürekli dövme yaptırdığını açıklamış olan aşmış şarkıcı.

”ben aşırı çirkin bir adamım, görüntümü sevmiyorum bu yüzden üstüne daha havalı şeyler ekliyorum. dövmelerin beni daha havalı gösterdiğini düşünüyorum. dövmeler, güvensizliğimi gizliyor.” demiş.
  • sakal ve bıyık kombinasyonuyla tam bir cemaatçi tipine sahip olan taze rapçi. ama saçlar işi bozuyor tabi.* şarkıları oldukça başarılı, özellikle çıkış yaptığı şarkısı white iverson şahane.
  • allen iverson'a hayranlığını ifade ettiği white iverson şarkısı sebebiyle iverson kendisine dava açmış ve 6 milyon dolar tazminat kazanmıştır.

iverson şarkı için: “şarkının başı fena değildi fakat, 'hiç kazanamadığım o şampiyonluk yüzüğüne ihtiyacım olduğu kadar paraya ihtiyacım var' sözünü duyunca bu beyaz çocuğa dava açacağım dedim. ben yüzüğü kazanamadıysam, o da bu şarkıdan 1 dolar bile kazanamayacak"”. demiş, davayı açmış ve 6 milyon dolar tazminat kazanmış.

bu dava sonuçlandığında post malone'un daha ilk milyon dolarını yeni kazanmış olduğunu da hatırlatmakta yarar var.

kaynak
  • acil inişli özel jet olayından sonra bir de trafik kazası geçirmiş. kendisi bu kadar talihsizliğe "god must hate me lol" demiş ama benim önerim sağlam kurşun döken birini bulup kendisine ulaştırmak yönünde. nazar değdi resmen çocuğa. *
    https://www.bbc.com/news/newsbeat-45458880
  • şaka maka cayır cayır nirvana çalmışlar hem de hayırlı bir iş için :) tebriks.
  • ezhel’in tarzını birebir kopyaladığı rapstar.
hesabın var mı? giriş yap