• italya'da 1956 yılından bu yana üst düzey karbon motosiklet kaskları üretmekte olan marka. en büyük özelliklerinden iki tanesi sadece karbon çalışıyor olmaları ve ürünlerinin çok büyük bir kısmının el yapımı olması.

kısa bir süre önce ülkemize spidi ve tucano urbano markalarının da distribütörü olan drd motorbikes tarafından ithal edilmeye başlanan premier markalı kasklar, online olarak [http://www.motorcudanmotorcuya.com/ http://www.motorcudanmotorcuya.com/] web sitesinde de satılıyor.

bugüne kadar denemediğim bir marka ancak yurtdışı yorumları oldukça iyi bunun yanında kullananların memnuniyetlerini de duydum. öyle sanıyorum ki yakın zamanda bir tane satın alarak kullanmaya başlayacağım.

piyasada alışılmış markaların dışında da kaliteli ürünlerin olması gayet güzel bir haber.
  • touran modelini kullanan var mı diye merak ettiğim kask markası
  • bu fiyatlara carbon-aramid kask, sharp'tan 4 yıldız alması çok güzel. retro kabuklar ve vinyller gayet hoş, alınası ve güzide bir marka kendisi.
  • bir süredir monza modeline sahip olduğum kask markası. monzanın dca (dyneema carbon aramidic) bir kaplaması var.güzel bir kaliteyi ulaşılabilir bir fiyata sunuyor. aynı fiyata bir çok markanın başlangıç termoplastik modellerine ulaşabilirsiniz. modelin tek dez avantajı güneş vizörünün olmaması. fakat yanında hediye gelen ekstra aynalı vizör ve pinlock ile güneş vizörünü yemişim diyebiliyorsunuz.
  • adındaki tırtlık yetmiyor gibi, bir de logoda kullanılan fonttan dolayı kalitesiz görünen kask markası.

şans vermeyi isterdim, ama bilmediğim marka diye güvenemedim, gene shoei aldım.

bu kaskı öneren satıcı arkadaşın önerdiği bir diğer marka five gloves'du, eldivendir diyip risk aldım, iki haftadır kullanıyorum ne elime alıştı, ne boyaması bitti. revitten şaşmamak lazımmış.. revit parası vermemiş olsam çoktan atardım..

hal böyle olunca, aynı arkadaşın önerdiği premier'den uzak durmanın çok iyi bir fikir olduğuna dair kanaatim günden güne güçleniyor.
hesabın var mı? giriş yap