• 20 haziran 2017'de duyuracaklar ayrıntıları.
    https://protonvpn.com/
  • tomato, ddwrt, openwrt gibi custom router firmware'ler ile henüz çalışamadığından mütevellit, diğer servisleri bitiremediği gibi sallamayacak da vpn servisidir.
  • ilginçtir her saat başı bağlantı kopuyor. 2 gün geçmesine rağmen attığım maile yanıt veren olmadı. muhtemelen olmayacakta.
  • protonmail geliştiricilerinin çıkardığı yeni bir vpn. yeni kullanıcılara 1 haftalığına premium denemesi veriyorlar. kill switch ve dns korumasının olması gayet iyi olmuş. ayrıca secure core özelliği ile diğer vpn servislerinin savunamayacağı ataklara karşı koruma sağladıklarını iddia ediyorlar.
  • tanım: cern'e ait olduğu söylenen, superonline'daki tüm vpn ihtiyacını gideren (bkz: anladın sen onu), ücretsiz versiyonu ile 3 ülkeye bağlanabilen, neredeyse tüm os'ler ile uyumlu versiyonu bulunan ve hızı gayet iyi vpn uygulaması.

an itibariyle kullanmaktayım. donanımhaber'de incelemesi de mevcut. tavsiyedir.
  • 40-50 deneme sonrası belki hasbelkader bir server'a bağlanmayı başarabilirseniz gayet hızlı servis veren vpn sağlayıcı.

gerçekten hızlı, ama. ama'sı var işte.
  • bağlantı sorununu birkaç gündür yaşatan vpn sağlayıcı. free seçeneği düşük hızla sınırsız bağlantı vaad ediyor da nerden bilsinler bizim ortalama internet hızını.

edit: baya baya bozuldu, kaldırdım. yapacağınız işin...
  • bağlanabilsek güzel vpn aslında. bilgisayara kurduktan sonra bir haftalık deneme üyeliği verdiler hatta anlamsız bir şekilde denemenin bitimine 2 gün kala bir hafta daha uzattılar. en iyi ihtimalle 3-4 sunucu denedikten sonra bağlanabiliyorsunuz ama o da şanslıysanız. ben genellikle hollandaya bağlanmaya çalışıyorum, zaman zaman netflix hollanda içeriğini izlemeyi başarabildim hata almadan*. ücretsiz sunuculara girebilenlere helal olsun.
  • bugün itibariyle hakkın rahmetine kavuşmuş vpn servisidir. istedikleri kadar engellesinler, yine bir yolunu bulur gireriz.
  • ücretsiz olanı engellenmiş olduğu söylenen ama ücretlisiyle şu anda bu mesajı yazıyor olduğum, söylenenlerin aksine gayet seri bağlantı sağlayan ama yine de maalesef tarayıcı eklentisi olmayan kalite kokan vpn.

edit: premium da patlamış. geçmiş olsun.
    edit2: ikev2 denilen bir dalgası var onun üzerinden bağlanılabiliyor hala şükür.
hesabın var mı? giriş yap