• kazıklanmak isteyenlerin gitmesi gereken mekan. 164 liraya sözde iki kişi için kahvaltı veriyorlar fakat tabak tek kişiye bile yetmez. özel bi lezzetleride yok bim ürünlerinden hallice
  • kuzguncuk'ta bulunan sevimli bir cafe. dün gittik, canlı müzik bile vardı ve kızın sesi pek hoştu. americano' lezizdi. tavsiye ederim
  • bugün keşfettiğim huzur dolu mekan. kendi çiftliklerinde ürettikleri doğal ürünlerin tadı, çalışanların size geçen samimiyeti, mekanın atmosferi ve müdavimi insanların sohbetiyle bir süredir unuttuğumuz o sakinliğin kucağında buldum kendimi.

şekersiz nar reçelini de evime aldım, masum müthiş bir tatlı alternatifi oldu bana.

kuzguncuk'a yolunuzu düşürtmeye değecek bir yer kısacası. ayrıca tüm doğal ürünleri internet sitelerinde de satışta.
  • iç tasarımı çok hoş, huzurlu bir yer. yine de parayı emeğiyle, alın teriyle kazananın kolay kolay gidemeyeceği bir yer. ben mecburiyetten gitmiş bulundum. kahvaltısı gayet güzel bunu da eklemek lazım.

kuzguncuk insanı belli ki artık buranın instagram tayfa tarafından işgal edilmesinden bıkmış usanmış.
  • istanbul kuzguncukta bulunuyor. bir aile isletmesi olan bu kafede ayni ailenin silivrideki ciftliklerinde urettikleri malzemelerle hazirlanmis urunler satiliyor.
    temiz ve guvenli gida tuketimine ozen gosterenlerin ugramalarini tavsiye ederim.

pulat ciftligini devam ettiren zeynep hanim dan bir mesaj kafenin duvarina yazilmis.

babam her zaman hayati es, dost, akraba ve arkadaslarla paylasildikca guzellestigini soylerdi ve ciftliginin kapilarini dostlarina acardi. ben de ciftligimizde yetistirdiklerimizi sizlerle paylastikca babami sevgi ile aniyor, yanimda hissedebiliyorum.

web siteleri
  • kahvaltı enflasyonunu ölçme açısından güzel bir işletme. zira sözlükte ara ara iki kişilik kahvaltı fiyatı yazıyor.

bugün itibarıyla 2 kişilik kahvaltı 700 türk lirasıdır.
  • partilerde akp neyse, restoranlarda da pulat çiftliği o. çiftlik adının hakkını veriyorlar. ikisinin de yönetim şekli çiftliktir. mikemmel yha.
hesabın var mı? giriş yap