• olur öyle...
    dönecek ve
    alkırlara ve bozkırlara
    güneşi sunacak.
  • nusret golden steak ballon d’or 2019’u kazanmış el money.
    ödülünü drogba’nın elinden almıştır, ayrıca oylamada messi 2. van dijk 3. ronaldo 4. olmuştur.

yalnız törende kaza yaşandı ve maalesef golden steak ballon d’or ayağına düştü el money’in, o yüzden aşil tendonu sakatlığı geçirdi.
  • sakat ama çalışıyor.
  • pingel gibi olmasın da...
  • takımdan ayrı çalışmalara başlamış diyorlar. hemen koş takımın yanına iki taktik teknik öğret şu mallara futbol oynamıyorsun en azından bir yararın dokunur hehe.
  • bu hafta veya haftaya oynamazsa sezonu kapatmis demektir
  • bu adamı almak yerine çiftlikbank'a yatırım yapmak, bence daha onurlu bir dolandırılma şekli.
  • eksisozluk yazarlarinin adeta kucuk bir cem yilmaz’a donusmelerini saglayan futbolcu.

anladik beyler. tamam. asiri komiksiniz. bak cidden diyorum. en komik sizsiniz ya. hani bu kadar komik olmayin? abi sey ya, el money, hahahahahahah fav atin bana.

hayir siz bu kadar komik olunca, biz komik olmayan yazarlar ne yapacagimizi sasiriyoruz. ıse mi odaklanayim, sizin entry’lerinize mi gulelim?

abi sey ya 90+4 gol falcao ya :d

nusret’te gol atmis yhaaa

yapmayin lutfen. bu kadar komik olmak zorunda degilsiniz.
  • bu seneki ballon d'or ödüllerinde ismini göremeyince beni derin üzüntüye sokmuş fitbolcu. zira 2019'un en büyük balonudur kendisi. ulan herif ne sikti bizi be. tüm gsliler büyük rahatladık.
  • ya gülüyoruz ediyoruz da, aşil tendonu sakatlığı çeken bir sporcunun, hele yaşı da 30 küsürlerde olan bir furbolcunun sahalara bir daha dönmesi... ne bileyim. bir çekmeye bakar artık kariyerinin bitmesi. hele bizim ligde... arkadan alabildiğine kontrolsüz dalan defans mı dersin, patates tarlasından hallice zemin mi dersin...

biz bu adamı hastanede kontrol etmedik mi arkadaş? beni bile check up’tan geçirsen her şey ortaya dökülür, yıllık 7 milyon vereceğin adamı kontrol etmediniz mi, soruşturmadınız mı? akıl alır gibi değil.

lan taraftar gaza geldi tamamda sizde deseydiniz işte sakat o yüzden almıyoruz diye...

en çok güldüğüm espri ile bitirmek istiyorum;

cidden çok acı çekiyorsa vurun gitsin, n’apalım artık.
hesabın var mı? giriş yap