• videolarından birini şans eseri izledim, çok eğlenceli bir tipmiş.
  • youtube'un en çok subscribe olunan insanı olmuştur.
  • çok uzun zamandır izliyorum ama artık izleyesim gelmiyor, performansı ve doğallığı çok azaldı, bir formül buldu ve buna göre video yapıyor, sürekli bahsettiği o trollerden farkı kalmadı gibi, bel altı şakaları da iyice abarttı zaten.
  • http://youtu.be/lj9nryvqmpg?t=1m52s youtube'daki populer programı equals three'nin son bölümüne robin williams gibi büyük bir ismi davet etmiştir ki beni benden almıştır.

--- spoiler ---

(bkz: get a life)

--- spoiler ---

tabii artık rwj büyük bir isim oldu. sonuçta ünlüler de internete girip youtube'dan video izliyorlar ve kaçınılmaz olarak rjw'nin yaptığı bu programı da izliyorlar. yakında artık başka ünlüleri de programında göreceğimizin habercisi midir bu bölüme robin'in gelmesi bilemedim ama benim en çok istediğim programına justin bieber'i davet edip ona bir güzel ayar vermesi. işte o zaman efsane olur.
  • kanalının kapanması hafta sonumu tamamen berbat etmiş, beni bulanıma sokmuştur. youtube'da o kadar kanal olmasına rağmen tek bu adam ile freddiewi takip ediyordum ve bu şekilde kanalının kapanması acayip haksızlık. ironik olan kadının videoları rwj sayesinde popüler oldu ve kendisi terapist felan. şimdi amacı güldürme olan bu adam kendisinden daha iyi bir terapist ve böyle bir gerizekalı olay ile youtube yine gözümden düşmüştür. copyright olayının iyice boku çıkmıştır. bari televizyona çıkan videoları da copyright yüzünden mahkemeye versinler? tamamen saçmalık ve gerizekalılık. çok yazık oldu kendisine. o kadar zaman güzel bir programı vardı. umarım en kısa zamanda aramıza geri döner.

edit: o kadar milletin küfürünü yememek için tekrar geri açmışlar hesabını. yemedi tabii.
  • bir donem meekakittynin kanalindaki videolarda bol bol gorunmus, birlikte live yayinlar yapmis olmasindan mutevellit tanidigim bir youtuber. yani millet meekakitty'i bu heriften gormus, ben ters yoldan gelmisim yegen. akabinde herifin kanalina girip de 5 milyon+ subscriber gormemle gotum dustu tabii.

simdi bi de nanalew var ortamlarda. o ayri bir mesele.
  • komiktir, sudur, budur da, facebook sayfasina gonderdigi bir videonun altina yaptigim yoruma olan sayfa yoneticisinin tepkisi ile beni cok sasirtti. soyle ki, baya dandik bir rihanna - eminem cover'i koymuslar, bunlarin your favourite martian mi ne diye bir grubu var. neyse, bir de buna rock demisler. iyi eyvallah, tiklayayim dedim, baktim sarkiyi soylemisler iste, muzik falan da yok, arada bir iki ses giriyor. e rihanna'dan ala vokal, eminem'den ala rap soyleyecek eleman da olmadiklari icin gotum gibi olmus. neyse, ben de tek satir yorum yazdim "where's the rock?" diye. anaa, iki dakika sonra yorumum silinmis. bu sefer de "don't tell me you deleted my comment "where's the rock?" " diye bir yorum yaptim. bunu da silerse sayfadan cikarim, ne gerek var bu salakliklarin oldugu sayfada duracak falan diyorum. bes dk sonra dondum ki ne goreyim, sayfaya uye degilim. herifler benden once davranmis.

neyse, demiyorum ki rwj kendi basina oturuyor, herseyi okuyor, begenmedigini siliyor falan. ama sayfayi kim yonetiyorsa ona boyle tembihlemis olmasi lazim. ekrandan "keep on trolling" deyip, trolleri iplemiyor gibi davranmak kolay. daha en basit gercekleri duymaya gelemiyor eleman.
  • az önce bir facebook iletisinde "fuck yok obama" demiştir. demek ki, her ülkede bizimki gibi götümüze girmiyor.
  • nihayet yeşilçam denen cevheri keşfetmiştir.
hesabın var mı? giriş yap