• yeni dünya düzeninde yerini alamayacak asrın lideri! kendisine verilen görevi 18 yıl boyunca layıkıyla yerine getirmiş ve vadesini doldurmuştur.dünyayı yöneten üst akıl kendisini destekleyen 60+ yaş gurubunu gözden çıkarmış,kendilerinide tarihin çöplüğüne göndermeye karar vermiştir.geçmiş olsun!
  • geçmişte bu gibi durumlarda "cumhurbaşkanı rte, resmi ziyaretlerde bulunmak amacıyla papua yeni gine ve mozambik'e seyahat ediyor" şeklinde haberlere alışık olduğumuz için bu defa göze çok batmış reis-i cumhur kişisi.
  • haşmetlimiz sıkıntılı süreçlerde tek adam modunu kapatıyor. yalan yok, akıllı adam.

şimdi herkes tff başkanına, bakanlara falan saydırıyor. oysa bu ülkede karar verme yetkisi olan tek kişi var.
  • bu virüs ve arkasından getiriceği yıkım bu adamın sonu olabilir belki ama biz bu adam ve hükümetinin hatalarının bedelini çoktan ödemiş olucaz. yani mesele artık öyle bir yerde ki gitse ne olur gitmese ne olur
  • soran olursa türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı dersiniz. devletin parasını yandaşa peşkeş çekip de herkes kendi önlemini kendi alsın dedirtecek kadar bir iradesi vardır.
  • gerçekten bazı muhalifleri anlamıyorum. ne güzel işte ortada yok. sesini duymuyoruz, gül (!) cemalini görmüyoruz. bundan adeta şikayet eder gibi "böyle günlerde nasıl ortada olmaz!!!" diyorsunuz şaka gibi. ne güzel işte kafa dinliyoruz. konuşsa ne diyecek ki, ne bekliyorsunuz ki? konuştuğunda neler söylediğini biliyoruz.

valla kusura bakmayın. allah bugünümüzü aratmasın hiçbirimize ve tez zamanda salgın, bilimin yolunda atılan adımlarla tamamen yok olsun ama evde oturup corona gündemini takip etmek, kendisinin baskın olduğu gündemi takip etmekten daha az canımı sıkıyor. gerçek bu. hani şu salgının illa iyi bir yanını göster deseniz, tek iyi yanı erdoğansız bir gündem olmasıdır derim.
  • çalıştığım şirkette ben de böyleyim iyi bişey oldumu ilk ben mail atıyorum bi bahane bulup müdürün yanına gidip konuyu açıyorum kötü bir şey oldu mu masama pısıp müdürün kapısının önünden bile geçmiyorum.
  • reyiz kendi ohal'ini ilan etmiş. özel bir alanda hayatına devam ediyordur. eminim, hiç kimseyle görüşmüyordur.
    ekibiyle facetime yapıyordur. ne de olsa alışık...

kefeniyle yola çıkanlar ortadan kayboluyor. güvenli sığınaklarında şartların olgunlaşmasını bekliyor.
    işler yoluna girince meydanlarda atar, gider yapar.
  • bizim milleti anlamıyorum adam konuşsa herşeyi biliyor diye laf ediyor, konuşmasa nerde bu adam diyor.bırakın da sağlık bakanı işini yapsın.
  • ülkede konuşması gereken herkesi susturduğu için, olağan üstü zamanda ekranda konuşacak bakan veya uzman kalmamıştır.
    haberler twitter'dan alınıyor, bilgiler whatsapp'tan geliyor.
hesabın var mı? giriş yap