13161 entry daha
  • hayatta en korktuğu şey "ayaklanma" olan boşbakan. o kadar korkuyor ki halkının kenetlenmesinden, ne yapacağını şaşırıyor. bizi ayıramayacaksın sayın tayyip. bizi birbirimize düşman edemeyeceksin.
  • 10 dakikada ülke nasıl bölünür öğretti bize. bravo büyüksün. acı içinde kıvrana kıvrana öl amin.
  • ülkeden tiksinmek için tek sebeptir. yönetmesi gerekmiyor bunun için, aynı havayı soluyor olmam yeter. e be tayyip, hadi halkını geçtim, öldüğünde arkasına sığındığın allah'a ne hesap vereceksin düşünüyor musun?

peki biz ne için direniyoruz biliyor musun tayyip? çocuklarımız, torunlarımız bu toprakta sen ve senin gibilerle karşılaşmasınlar, haklarını aradıkları için dayak yemesinler, öldürülmesinler diye uğraşıyoruz.

bozuk plak gibi, türbandan ve kaç kat büyüdüğünü söyleye söyleye bitiremediğin ekonomiden başka konuşacak neyin var tayyip? artık onlara da inanmıyoruz biliyorsun değil mi? çünkü sen yalancının devlet yönetenisin.
  • ülkenin yüzde 75'inin nefret ettiği başbakan kendisi ve tüm bunları bildiği halde, tükürsen "yarabbi şükür" diyecek kıvamda. nasıl bir gurursuzluk anlamış değilim, milyonlarca insan senden nefret ediyor ve sen hala o koltuktan kalkmamakta ısrar ediyorsun. işin kötüsü artık kontrolden de çıktı, direktifleri doğrultusunda hareket edeceği bir fethullah gülen bile yok. sauron seni bildiği gibi yapsın.

insan gerçekten hayret ediyor.
  • yüzünü görmeye, sesini duymaya tahammül edemiyorum artık. burdan kendisinin tez vakitte büyük bi acı yaşamasını temmenni ediyorum. bu adamın acısıyla mutlu olacağım çünkü.
  • dünyada gelmiş gelmiş en en kötü insanlar güruhundan biri. şeytana pabucunu ters giydirir derler ya, öyle bir yaratık. sanmıyorum ki insan olsun. sadece hırsız olsa iyi, keşke sadece hırsız olsaydı hatta. aynı zamanda katil. eli kanlı. şu an ne yapıyor merak ediyorum. ne düşünüyor mesela. hiç mi endişelenmiyor? hiç mi "ya bu insanlar beni istemiyor, benden nefret ediyor, ben bunlara katlanamıyorum, gideyim artık" demiyor.

insan olduğunu sanmıyorum dedim ya, şu an zaten insan olmadığını düşünüyorum. insan denen varlıkta en azından ufacık bir gurur, minicik bir onur oluyor. allah sana acıların en büyüğünü yaşatsın tayyip.
  • gelmiş geçmiş en pişkin yaratık. bu kadar samimiyetsiz, insanları göz göre göre sikebilen bi karakterdir. yazıklar olsun, bu adama oy veren cahillere de, oy kullanmayan beyinsizlere de. 2015'in provasını yaptık bugün. hayırlı olsun.
  • son 10 yılın en büyük katliamının elebaşı kendisi. umarım şimdi dinlenmiştir.
  • sol frame'de gorunce bir an dualarimin kabul oldugunu sandim fakat sonra sol frame'den hic dusmedigini farkettim. yine bana husran.
41573 entry daha
hesabın var mı? giriş yap