• konu aldigi gercek olay waco kusatmasi'dir.
    http://en.wikipedia.org/wiki/waco_siege

gerceginde kusatma 50 gun surmus ve toplamda 20'si cocuk, 2'si hamile kadin olmak uzere 76 kisi hayatini kaybetmistir. oha dediginizi duyar gibiyim, ben dedim acikcasi.

filme gelecek olursak, kevin abinin kafasi cok iyiymis.
  • hayatınızda izleyebileceğiniz en sıkıcı film. kotanıza yazık; indirmeyin, indirene engel olun.
  • hayatınızda izleyebileceğiniz en sıkıcı film. zamanınıza yazık; izlemeyin, izleyene engel olun.
  • imdb'de puani her gecen hafta dustugunden cok basina oturasim gelmemisti. iyi de etmisim su gune kadar. gerilim/korku diye basina oturmayin, aman. konu/olay genclerden kopuyor. boyle bi kopuyor sonsuzluga. oldukca bayiyor. 2/10. gerilim/korku degil oldugunu bilerek peki? 3/10. cok baydim lan.
  • vaaz sahnelerinden sikildigim,surukleyici olmayan, basladik bari bitirelim diyerek izledigim ve hic begenmedigim kevin smith filmi. izlemeyin, izlemeyi de dusunmeyin.
  • bildiğin çöp: kevin smith'in uzun süredir can cekişen kariyerinin sonunu getirmesini istetecek kadar kötü bir film..
    tek orijinal yanı kıyamet borusunun çaldığı ve sonrasında hakkındaki gerçeği öğrendiğimiz bölümü..
  • bir yönetmen tutmayacak bir senaryo yazar ve oyuncuların diğer işleri yüzünden parça parça film çekilme hikayesi anlatilir ya iste bu onun gerçekleşmiş hali.

bu ne amk.
  • izlerken, bana film izlediğimi unutturmuştur. bu kadar kötülenmesindir, iyi bir filmdir.

--- spoiler ---
    yalancı sur'un öttüğü sahne, filmin en bomba sahnesidir.
    --- spoiler ---
  • hangi kategoriye girdiği bile anlaşılamayan filmdir. bu filmden daha kötüsü , filmi beğenenlerin olması. şimdi kevin smith imzası var diye bu filmi beğenenler yarın çıkıp ajdar'a sallıyorlar. o da çöp bu da çöp...filmi izlerken harcanan elektriğe yazık.
  • din olayının sömürüye ne kadar açık, insanların sömürülmeye ve kullanılmaya ne kadar meraklı ve iyi vir vaiz karşısında ne kadar acınası duruma düştüklerini anlatan filmler kategorisine giren filmdir. neresini anlamıyorsunuz ben de bunu anlamadım, gayet açık ve net herşey.
hesabın var mı? giriş yap