• reddederek ilgini alakanı istemiyorum diyorsun sonra vay efendim o benim peşinden koşmaya devam etmeliydi. neden ?! neden seninle sürünmeli vakit geçirsin ki..

bir de şöyle modeller türedi, kimseyi bulamazsam bu dangalakla evlenirim bir köşede dursun da..

hadi onu bunu geçtim reddedilen kişi sevgilisi olunca değere biniyor onu da hiç anlamıyorum, vay aslında şöyle iyi, böyle iyi çocuktu, başkaları aldı götürdü. zamanında senin yanındaydı o zaman itin g*tüne sokuyordun?!
  • bulmuş enayi türk erkeğini elinde oynamaya çalışan sinsi kadın.
  • reddetmenin hazzına doyamayan kadındır.

"dur biraz da şöyle reddedeyim.. olmadı bir daha reddedeceğim.. bak bak şimdi nasıl reddediyorum..."
  • çok saçma ama ne istediğini bilmeyen kadın
  • “sevse arardı” diye hastalıklı bir zihniyette takılır. hatasını 32 yaşında evde kalınca anlayacaktır üzerine gitmeyiniz
  • kendini premses sanan zavallı kızlarımızın davranışı. amsalak abazalar tatafından oturma organları arşa kaldırıldığı için kendilerini bir hal sanırlar. sonları değresyon ve evde kalmışlıktır.
  • eğer kendini bilen, değerli bir kadın ise alaka beklemez, hele erkek iyi olsun istiyorsa, onu aşsın. başlıkta bahsedilen kadınların gerçek hayatta ne kadar karşılığı vsr, bilmiyorum.
  • erkek seviyorsa azcıkta malsa yine o ilgiyi görür gibime geliyor
  • alt tabaka,avam,zavallı bi düşünce şeklidir zira bu beklenti ve davranış biçimi küçük insan beklentisi ve davranış biçimidir.boyle beklentiye girmek kişinin kalitesiz ınsan olduguna işarettir,bilim bunu söyler.
  • saftır... garibim kıyamam ona.
hesabın var mı? giriş yap