şükela:  tümü | bugün
 • önümüzdeki e3 fuarında duyurulacakmış sanırım :

  http://www.bolumsonucanavari.com/…rulacak-38268.htm

  6. oyunun üstünden daha hiç vakit geçmeden yenisi duyurulunca yine bi boka benzemeyeceği düşüncesi oluşuyor tabi ister istemez.
 • e3 2016'da duyurulan yeni resident evil oyunu.

  açıkçası re serisine olan ümidimi çoktan kaybettim, batırdılar güzelim oyunu. o yüzden çok şey yapmamak lazım... ama en azından aksiyondan, tekrar korku-gerilim tarzına dönüyor olması güzel... umarım bu da fıs çıkmaz. vr desteği de olacakmış.

  trailer
 • oyunun tüm oyunlarını oynayan biri olarak yorum yapmak gerekirse eski oyunların tadını verecek bir oyun beklemekteyim ama hareketli olacağına şüphem yok. tamamen eskiye dönmeleri de mantıksız. korku ve gerilim artacak şüphesiz ama aksiyonun azalmasını beklemiyorum.

  trailerda 'she is back' ifadesi kimin için kullanıyor çok merak ettim. ayrıca oyunu hangi karakterle oynayacağımıza dair ip ucu da yok. ben ada wong diye tahmin ediyorum.

  tanım: serinin can suyu olabilecek oyun.
 • ''köklere dönüş'' derken hangi kök diye merak ettirmiştir. çünkü gösterilen şey resident evil değil. p.t ve slient hill arasında kalmış bir ''gerilim'' oyunu.

  ayrıca ana karakterlerden hiç birini göremedim. büyük ihtimal olacaksa jill olmalı. chris redfield ve ya leon beklemiyorum. belki 2 gibi yapıp claire ve leon'u buluştururlar ama hiç sanmam. aslında bu karakterlerden her hangi birini görebilirmiyiz onu bile bilmiyorum.

  sanırım oyunu yeni bir isimle çıkarsalar tutmayacağını düşündükleri için resident evil 7 olarak vermeyi akıl ettiler. wp capcom.
 • 26 ocak 2017de gümbür gümbür gelecek oyun. ilk videosunda genelde birinci kişi açısıyla görüyoruz ama var desteği olacağı için çok da mantıksız değil. keşke serinin diğer oyunlarını da bir elden geçirip remake'ini yapsalar da nemesis peşimizdeyken vr desteği ile kendimizi oradan oraya vursak ya da 4. oyundaki mahkumun yanında korkudan çılgın atsak. 5. oyunun celladı da güzel, 6. oyunun da takip sahnelerini ve bir türlü ölmek bilmeyen, kendi ölse eli gelip yapışan canlıyı vr'la oynamak isterdim açıkçası.

  of nasıl heyecanlıyım belli değil. umarım oyunda jake olur ama.
 • klasik seriden çok ayrı duran yeni resident evil oyunu, bekleyip göreceğiz. yeni teaserı bu
 • playstation vr ile uyumlu olacağı duyurulan oyun.
 • son gelişmelere de göz attığımızda;
  metal gear, resident evil'a bağlarken, resident evil da yavaştan silent hille bağlamıştır.
 • silent hill da son oyunuyla rollercoaster tycoon'a bağlamıştı. oyun dünyasında bir hurşit güneş ekolü dönüyor resmen: herkes üçgen biçiminde birbirine takıyor.
 • an itibari ile yeni fragmanı çıkmıştır . fragmanı izlediyseniz bir yandan texas chainsaw ı andırdığını görürsünüz bakalım bir de böyle oynayalım güzel olucağına eminim yakışır re ye

hesabın var mı? giriş yap