• john christie isimli bir ingiliz seri katilinin gerçek hikayesine dayanan, mini ingiliz dizisi.
    başrollerinde pulp fiction'dan veya lie to me'den hatırlayacağınız diyeceğim ama adama ayıp olacak, tim roth var.

muhakkak izlemenizi tavsiye ederim. belki türü veya konunun işlenişini sevmezsiniz ama sadece tim roth'un oyunculuğu için bile izlenir bu dizi.
  • (bkz: reservoir dogs)'un mr. orange'ı tim roth'un döktürdüğü 3 bölümlük mini dizi serisi.
    karısı da dahil olmak üzere en az 8 kişiyi öldürdüğü bilinen john christie'nin hayatının bir parçasını anlatıyor.
    olumlu yorumda bulunmak isterdim açıkçası; fakat ağır atmosferi, ağır temposu ve meşhur mr. christie rolünün başarıyla işlenmiş antipatikliği sebebiyle beni rahatsız etmiş dizidir. öyle sakin sakin konuşup milleti yoluna getirdikçe ağzına ağzına vurası geliyor insanın.
    neyse,
    filmi henüz izlemedim ama karakeri merak ediyorum o yüzden bakacağım. onu da buraya not düştüm: (bkz: 10 rillington place)
  • türü sevenler için kaçmaz bir mini dizi.
    bbc döktürmüş, mekanlar, ışık, kıyafetler ve aksesuarlar havayı tamamlıyor.
    son derece de psikopat bir çift izliyoruz, çok iyi oyunculuk. tim roth yanısıra killing eve 'in psikopat katili jodie comer de oynuyor.
  • tim roth'un üstün performans gösterdiği mini dizi. ingiliz bir seri katili anlatmakta.
hesabın var mı? giriş yap