• potansiyel nazi subayı ismi.

edit: aslen rimmel kısmı için girilmiş bir netrydir.
  • flormar 319 muadili "tırnak beyazlatıcı" adıyla geçen bir ürünü bulunan marka. tabi yine 319 gibi birkaç kat sürmek gerekiyor rakı beyazı yakalanmak istenirse.
  • 8 saat kalıcılık vaadeden rujlarını derginin birinde görüp derhal denediğim kozmetik markası. her ne kadar içinde bulunulan aktivitelere bağlı olarak süresi değişse de (ki daha doğal bir şey olabilir mi) gerçekten başarılı ve adını hak eden bir ürün olmuş.
  • ojeleri, fiyatına göre müthiş kaliteli marka. ayrıca fransız manikürü setini, kullanışlılığı açısından, tek geçerim
  • cok cabuk kuruyan ojeleri olan marka. 10 gune kadar dayanan serileri var bir de. ozellikle tatile filan cikiyorsaniz ya da oje yenileme konusunda tembel biriyseniz acik renkli olanlarindan birini mutlaka edinin derim.
  • simdiye dek kullandigim en iyi rimele sahip marka, otesini gormedim, oha.
  • 60 seconds serisi pek bir makbule geçen,hatta koyu mor hiçbir markada bulamadığım rengi de bulmamı sağlamış ojedir.şimdilerde flormarda çıkardı o moru ama rimmel london bir ilkti.
    60 seconds serisinden sonra,bari bir de pro serisini deneyeyim dedim,10 güne kadar kalıcı oluyormuş.daha on gün geçmedi tabi,ama en az 60 seconds kadar hızlı kuruyor bu da.hem up to 10 days hem 60 seconds!daha ne ister insan.hadi bakalım heyecanla bekliyorum,geri sayım başladı.çok cezbedicisin rimmel,inkar edemem.
  • ingiltere'de kullanılamaz kalitedeki markaları saymazsak en ucuz makyaj malzemelerini üreten marka. kalıcı rujları pek kalıcı olmasa da süper kokar, fondöten ve pudraları tavsiye edilesidir.
  • rujları çok güzel kokuyor, 3 aydır bu yüzden rujla besleniyorum.
hesabın var mı? giriş yap