• yıllar içerisinde bıçkın bakışlı adam imajından ayrılıp mülayim adam tipine yaklaşmıştır. özellikle şu resim huzur ve irfan tarzı programları anımsatıyor. ama buna rağmen yeni ep'si ile kulağımızın pasını silmeyi de bilmiştir kendisi. eski manitasına sitemli olarak gazdan gaza koşan üstad durulmuş olsa da the return gibi bir parçayla özellikle, "ben hala burdayım" demiştir. helal olsun rob abime. o sakalları kesse, beyaz gömlek yerine siyah tshirt neyim giyse, bir de saçı tarasa düzgünce tüm delikanlıyım diyenlere taş çıkarır alimallah.

not: zaib atsu'ya katkıları için teşekkürler.
  • bu kadar üst düzey müzikler yapıp sadece matrix sayesinde tanınmak büyük şanssızlık
  • onur basturk un soyledigine gore sezen aksu ile imza attiklari bir sarki varmis.

okurken elim ayagima dolandi.
  • furious angels albümünde instrumental diye adlandırdığı bir parça bulunmaktadır. bu parçası bence müziğin saf halidir ve ölüm döşeğinde bu eserle uğurlanmak gelir içimden her dinlediğimde.
  • ben ömrümde böyle underrated bir adam görmedim.
  • müzik için yaratılmış bir insan. bunu anlamak için furious angel adlı şarkıyı dinlemek yeterli. benim önerim enstrümantal versiyonunu dinlemeniz.

ayrıca kayıplarda olan kişidir kendileri. sen gel o kadar efsane müzikler yap, milleti peşine tak, sonra kaybol... var mı lan öyle iş! öyle oyunlara müzik yapmayla geri gelinmiş olunmuyor: grand theft auto* ve enter the matrix. kısacası özledik seni be rob abi... bi furious angels daha yap, bi clubbed to death daha yap da kopar bizi bu alemden başka alemlere...
  • tanrının çarpık espri anlayışıyla yaptığı bir şaka... herhalde canı sıkılan tanrı bir gün biz aciz insanlara yaratıcılık konusundaki hudutsuzluğunu hatırlatmak adına rob dougan ismiyle göründü, furious angels'ı bıraktı ve gitti.

bu kadar kusursuz müziğin, böylesi müthiş sözlerin ve depresif vokalin başka bir açıklaması olamaz.
  • the life of the world to comealbümü çıkmış olan sanatçı, 8 parçanın 4'ü enstrümental.
  • matrix resurrections için de geleneği sürdürüp albümde bir parçası olup olmayacağı merak edilen kişi.

edit: yok.
  • the matrix'teki clubbed to death ve matrix reloaded'taki furious angels adlı iki eserinden ötürü zamanında obsesif bir metal dinleyicisi olan şahsımın daimi saygısını kazanmış müzisyendir. müzik iyi olduktan sonra türün önemli olmadığını anlamamı sağlamış ağabeylerden biridir.
hesabın var mı? giriş yap