50 entry daha
  • lordi hakkındaki sayılı yorumla türkiyede bu grubun az seveni olduğunu anladım. h. içi düzenlenmesinden olsun uzak coğrafyada vuku bulmasından olsun kalkıp gidemedik malesef.

içinde rock kelimesi geçen her organizasyonu da amatör ruhla hayrına yapılmakta olan aktiviteler sanan arkadaşlara allahtan akıl fikir diliyorum. bu organizasyon da türkiyedeki benzer organizasyonların tamamına yakını gibi kar amacıyla yapılmıştır. kapitalist düzen içerisinde küçük burjualara hitabeden bu organizasyonla kapitalistlere nasıl alternatif olunduğunu çok merak ediyorum.

minimal insani yaşam şartları bekleyenlerin yerilmesi de ilginç. roskilde'de üzerimize kaka yapılınca burada da yapılması normalmiş. ilginç.

para verilip katılınmış bir organizasyon daha iyi olsun diye fikir verilir, pozitif eleştiride bulunulur ama çözmeye yardım etme zorunluluğumuzu bilmiyordum. misal tuvalet dolmuş, boku beraber temizliyoruz. köfte sırası uzun olmuş. servis elemanı olarak tezgah ardına geçiyoruz. ilginç, sürreal.

tebrik ederim; salak kelimesinin tanımını genişlettiniz.
14 entry daha
hesabın var mı? giriş yap