şükela:  tümü | bugün
 • inanılmaz zevkli bir oyun. şu an ps4 için betası ücretsiz indirilebiliyor, türkiye'nin aksine avrupa ve amerika'da bir anda popüler oldu ve herkes deli gibi bu oyunu oynuyor.
 • steam'de 31tl'ye alınabilen oyun. ilk izlenimler sunucu sıkıntısı dışında sorunu olmadığı yönünde.
 • çok keyifli. kozmik stadyumlarda (ne demekse o) aracınızla kocaman kalelere kocaman topu sokmaya çalışıyorsunuz. iyi bir takıma denk gelirseniz uzun süre başından kalmazsınız.
 • ps4-pc crossplay özelliği olduğu belirtilen, haxball'dan esinlenilerek geliştirildiğini düşündüğüm oyun. bir fifa, bir pes'i deneyip ısınamayan şahsımı iki günde müptelası hâline getirmiştir.

  henüz skora katkı bakımından şu tip atraksiyonlara giremesem de kaleci olarak reflekslerim fena değil.
 • accccayip eğlenceli fakat çabuk tüketilip bir iki aya oynayacak adam bulunamayacak gibi bir havası var. aldık oynuyoruz emme bakalım.

  edit: yanıldım. öyle böyle tutmadı amk oyun.
 • yan yana 4 kişi, aynı ekranda oynaması acayip keyifli bir oyun, resmen başından kalkamadık.

  açıkçası bu kadar eğlenceli olacağını tahmin etmemiştim. ayrıca, "öğrenmesi kolay ustalaşması zor" geyiğinin de hakkını vermişler.
 • eğer online lig olayı olursa başından uzun süre kaldırmayacak oyundur.

  arkadaşla ikiye iki oynadık, halı sahalardaki göbekli abileri aratmadık.

  merak edenler için video,

  https://www.youtube.com/watch?v=r4mbv8ph4hi
 • art arda iki kere yapılan boost jump'ın çok önemli olduğu oyun.

  ilk başlarda oynarken benim dışımdaki çoğu kişinin daha hızlı topa vurduğunu ve arabasının öne doğru hamle yaptığını görüyordum. tüm tuşları denememe rağmen o öne doğru hamle olayını kavrayamamışken jeton sonradan düştü.

  topa yaklaşırken arabanızın tekerleklerini yerden kesmek için ilk boost jump'ı yapıyorsunuz. bu noktadan sonra yeni başlayanlar genellikle sadece ikinci boost jump'ı yaparak topa yükseklik kazandırır. ancak ileriye doğru hızlı bir şekilde şut çekmek istiyorsanız öncelikle arabanın burnunu yere dik hâle getirmek için sol analog'u ileri doğru itip ikinci boost jump'ı öyle yapmalısınız.

  topa karşıdan değil de çaprazdan geldiğiniz, veya kaleye topu göndermek için sıfıra yakın olduğunuz noktalarda da üstte belirttiğim taktiği bu sefer sol analog'u topun bulunduğu yöne doğru itip ikinci boost jump'ı öyle yaparsanız çok ama çok daha fazla keyif almaya başlayacaksınız.
 • online oynamak için yaratılmış, şimdilik inanılmaz eğlenceli gelen oyun. bazı oyunlar vardır, ilk oynanışta bağlanır, arkadaşlarınızla falan saatlerce oynarsınız, ama sonra bırakırsınız, unutulur. ha işte, bu oyun şu an ilk evrede, inanılmaz zevkli, umarım çabuk unutulmaz. trials fusion da böyleydi, ama unutulup gitti mesela.

  oyunu anlatmak gerekirse, bir arabasınız, zıplayarak topu rakip kaleye atmaya çalışıyorsunuz, bu kadar basit. topa iyi bir vuruş yapabildiğiniz zamanki haz değişilmez. cross platform, bu çok iyi, üstelik şu an bedava ps4 için, bu da büyük bir artı. eğer bu oyun ünlü olursa ve gelişmeye devam ederse, önemli bir e-sports oyunu haline gelebilir. oldukça basit bir fikri, benzersiz şekilde oyuna aktarmayı başarmış yapımcılar, sırf bu yüzden hakediyor.
 • haxball' ın hallicesi.
hesabın var mı? giriş yap