• iş bu bayan bizzat benim yakiiinnn arkadaşım olmakla birlikte, sevgiliyle sürekli buluşmayı da sevmez. işve cilve de bilmez, oğlak burcudur. öyle yani. beni çok seviyor ama.
  • benimdir.
  • alasına doymuştur yıllar içinde.
    şimdiki armutların kuru ve de yaratıcılıktan uzak ham klişelerine kıçıyla gülüyodur.
    gülerken de su koyveriyodur haliyle.
  • fobisi vardır. romantik bişey söylendiğinde aklına terminatörlerin ilk olarak nerde cıvaya dönüştükleri falan geliyordur.
  • zamaninda fazlasiyla kaliplasmis romantik replikler duyduysa, artik gercegini duysa dahi tiksinti hissediyor olabilir.
  • romantizm ayağına çok yalanlar duymuş kadındır. artık inanmıyordur.
  • erkeklerin romantizm anlayışlarından bıkmış kadındır.

arkadaş romantizm dediğin şey çiçek almaktan ibaret değildir; cümlelerin arasına gizlenmiş iltifat en güzel iltifattır. ha bu kişiye göre değişir evet ama o zaman çiçekçinin önünden geçerken "sana çiçek alayım mı hayatım aşkım bilmem ne" diye sormayın bari. lan sorulur mu?

kimisi de "elimde çiçek taşıdım koca adam" diye dırdır eder, ulan o zaman kafayı çalıştır evine ofisine falan yolla kızın?

sonra da romantizm neden sevilmiyor, kadınlar böyle şöyle. *

edit: küfür yok.
  • çoğunluktur ama sanki azınlık gibi bahsediyorsunuz bu tip kadınlardan.öyle ilginç bir konu başlığı arıyorsanız (bkz: romantizmden hoşlanan kadın)
  • romantizmin çiçek, mum, bok, püsür yerine iki kişi için gülümseyerek anılan anlardan ibaret olduğunun farkında olan kadındır. oğlak burcu olduğu doğrudur.
  • bir süre sonra, hele uzun ilişkide erkeği mutlu edecek kadındır. kimse yıllarca romantizm bekleyen birini mutlu edemez kolay kolay.
hesabın var mı? giriş yap