• xena taklidi bir imajla ünlenmişti. haliyle bizim de hoşumuza gider böyle şeyler. beyaz show 'da falan izlemiştik." türkiye 'yi çok seviyorum, türkler çok sıcak insanlar" tipindeki sıradışı yorumlarıyla gönlümüzde felaket bir taht kurmuştur.
  • yarışma sonrası şarkısı, cep telefonlarının en popüler melodisi olmuştu. hatta düğünlerde pasta kesme müziğini bile üstlenmişti.
  • eurovision'ın gelmiş geçmiş en sempatik, en enerjik yarışmacısıdır kanımca. ilk kez 2004 yılında, finalde izlediğimde beş dakika bakakalmıştım ekrana. o gösterinin şokunu zor atlatmıştım. o nasıl bir pozitiflik, hayat doluluktur? aynısından ben de istiyorum.
  • ukraynanın tüm dünyadaki berbat ötesi imajını değiştirebilecek kadar şirin bir insan. kendi şarkılarını kendisi yazdığı için de kalbimizde ayrı bir yeri vardır. final gecesinden sonra after partyde kendisini görme şerefine erişememiş olsam da duvarımda ukraynalı bir seyirciden kaptığım büyük boy bir posteri asılıdır.
  • politik de bir şekermiş.
  • cathrine zeta jones'u andirmistir bana
  • zigi zigi ta,sigi sigi haa dedi ödülü* aldı gitti biz de güzelliğine hayran kaldık burada...
    (bkz: bir hışımla geldi geçti)
  • http://www.eurovisionlive.com/…hiv/2004/ukraine.htm adresinden de görüp anlayacağınız üzere, ukrayna adına 2004 eurovision şarkı yarışmasına katılacak hatun kişidir.
  • eurovision'da mücadele edecek şarkıcılar arasında, en fazla gazetelerde görünen kişi, sanki bizden biri. bakalım kaçıncı olacak...
  • kiz tas.sarki fena degil.daha dogrusu tam tepinmelik.keske bizim okulun oraya(beyazit) gelen butun rus irki kadinlar boole olsa.hayat bayram olsa.bu arada hatunu ukraynada basbakanlik musaviri yapmislar.acaba sertab da kultur bakani olur mu?
hesabın var mı? giriş yap