şükela:  tümü | bugün
  • okulu 7 senede bitirdim ve rüyayi okul bittikten sonra birkac kez gördüm. en büyük kabusumdur.

okul bitmeden öncede sürekli liseye geri döndüğümü görüyordum, lise üniformasi giyiliyor okula gidiliyor falan.. birak peşimi artik mk.

edit: ekleme
  • bende hep görürdüm bu rüyayı sonuç ne oldu okula geri döndüm...
  • (bkz: öğrenci işlerine girdiğimde sekreter transkribimi sıvazlıyordu)
  • (bkz: yol var)
  • mezun olalı 10 seneyi gecti, ara sıra rüyamda görmeye devam ederim
  • birkaç ders ise mutlu uyanacağım kesin
  • benim bunu tek bir ders için yaşamışlığım var. hangi ders derseniz:

tabii ki ekonometri.

2 yıl boyunca alttan aldığım bu lanet olasıca dersi zaten lanet bir ders diye diğer derslere ağırlık verdiğim için geçemedim onu anlıyorum da son senemde eşşekler gibi çalışmıştım lanet olası kendisine. hatta sevmeye bile başlamıştım, birnevi stockholm sendromu yaşıyordum. kaçamıyorsan o zaman zevk al ilişkisi vardı aramızda. ve onu tanıdıkça aslında ne kadar eğlenceli, hoş sohbetli olduğunu ve hiç de göründüğü gibi biri olmadığını anlamaya başlamıştım. ama gel gör ki sınavda benim sevdiğim değil, sanki bambaşka biri duruyordu karşımda.

hadi dedim finaller de kötü geçti bütünlemeye kaldık, aynı sorular sorulmaz herhalde ben yine çalışayım derken bütünlemede de yine aynı sorular sorulmasın mı? sonra tek ders sınavı falan derken ben rüyamda hala ekomometri sınavına girerken görüyorum kendimi. bilinçaltımda bir türlü veremiyorum bu dersi. öyle lanet bir ders.
  • tıpçılar bilir, fakültenin en sallanmayan dersidir, biyofizik. bence güzel derstir o ayrı kredisi azdır, çoğu zaman satılır filan öyle bir şey.

ulan benim rüyalarda diploma belli aralıklarla iptal ediliyor, öğrenci işlerinden arayıp biyofizik sınavına çağırıyorlar. yılların favori kabusu budur.