• alakasız olacak ama askerden kaçıp milliyetçilik oynayanlardan daha delikanlıymış demek ki bu kadın.
  • gökhan çıra, 23 yaşında. son 3 yıldır askerlik yapmış olma zaman aralığına sahip.
    selin ciğerci, 35 yaşında. son 15 yıldır askerlik yapmış olma zaman aralığına sahip. selin ciğerci 2014 yılından beri askerlik yapmaktan muaf durumda.
    gökhan çıra'nın askerlik yapma aralığına sahip olduğu zaman diliminde selin ciğerci için bu mümkün değildi.

selin ciğerci'nin şu röportajında görebilirsiniz, 8 aralık 2017 tarihli bu röportajda 3 yıl önce ameliyat olduğuna dair bilgi mevcut. link
  • twitter geyiklerini haberleştirmek sana yakışmadı sözcü!
  • ne selin ciğerci ne de gökhan çıra'yi hiç sevmem. ama bu tarz haberleri sıkıyorsa bülent ersoy üzerinden yapsana sözcü ?
    iki tane sosyal medya trolunun tweetiyle haber yapacak kadar paçavra bir gazetenin haberi
  • hem ünlü olcam diye yırtınacaksın tüm özelini herkesin önünde yaşayacaksın haber yapıldığında da özel hayatım diyeceksin . yok ya
  • tuttuğunuz takıma 3-5 laf söyledi diye 2 gündür karısından, karısının cinsel kimliğinden başlayıp iğrençleşmediğiniz nokta kalmadı. siz takım makım tutmayın kardeşim, siz mağaradan bile çıkmayın hatta. siz bu ülkenin sıçtığı boklarsınız.
  • selin'i ben yonja zamanından tanıyorum en az bi 12-13 senesi vardır bu dediğimin. orada "bebek okan" diye profili vardı. o zaman da cinsel tercihi belliydi. bu nedenle askerlik yaptığını sanmıyorum. öyleyse ve orada tanıştılarsa da kime ne? askerlik mesleğini seçmiş bir kadınla, asker bir erkeğin evlenmesi kadar normaldir.
  • insanın devresi gibi yok
  • türkiye'de futbol taraftarının ne kadar aşağılık olduğunu görmemize neden olan bir diğer olay.

megan rapinoe bu ülkede doğsa başına ne gelirdi merak edenler şuna baksa yeter.
  • kadın, erkek bedeninde doğmuş, kendini kadın gibi hissediyor ve kadınların pek çoğu gibi o da erkeklere ilgi duyuyor. bu onu homoseksüel yapmaz. erkek, kadınlara ilgi duyuyor pek çok erkek gibi, sonra gidip bir kadına aşık oluyor, kadın erkek bedeninde doğmuş olabilir, bu da erkeği homoseksüel yapmaz. ikisi de mutlu sanırım, değillerse de bizi ilgilendirmez ama, ne diye uğraşılır böyle haberlerle hiç anlamam.

edit: biyolog olduğunu söyleyen biri mesaj attı. saçmalıyormuşum. savunacağım diye cahil durumuna düşüyormuşum. bunu kim diyor? biyolog. ahah.

edit 2: sabahtan beri kufurle icindeki bastirilmis duyguları acik eden yavşaklara da tavsiyem eşcinselligi, transligi kotulemeyi falan bi kenara birakin da az insan olun.

edit 3: gelen mesajlar uzerine duzeltme ihtiyaci duydum. bu entri escinselligi asla kotulememektedir. bahsi gecen iki insan toplumun soktugum deger yargilarinin yadirgamayacagi iki erkek ya da iki kadin da olsaydi iliskileri son derece normal olurdu.
hesabın var mı? giriş yap