• http://www.youtube.com/watch?v=_3dyvgshrz8

buradan izliyoruz. bıyıklara kurban olduğumuz reklam filmidir.

ekleme: albastropos soruyor, reklam filminin çekildiği mekan neresidir diye. bilenler bilemeyenleri bi dürtüversin.
  • o yaşta çocukların beynini nasıl yıkadıklarının itirafıdır. ulan el kadar çocuğun siyasi yorum yaptırıldığı reklamla ne demeye varıyorsunuz çocuklar oy mu kullanacak anlamadım cidden. 2. sınıf amatör figüran diyalogları ise cidden takdiri hakediyor. ben inandım siz de inanın!
  • komedi dalında çekilmiş bir reklam filmi olarak amacına ulaşıyor,güldürüyor..
  • herkes bir bardak su boşaltsa barajı taşırırız temalı reklam filmidir. flaş tv'nin efsane dizisi gerçek kesit ayarında oyunculukla milleti etkilemesi beklenmektedir. bu arada bence saadet partisi için asıl hedef yani gölge baraj has partinin aldığı oyun bir fazlasıdır.
  • bıyıklara takılı kaldığım reklam. modası gecti artık o bıyığın, kesiyorlar sırayla...
    ama şunu takdir ettim, adam kompleks yapmamış eksikliğini reklamla anlatmış.
    bir de bardaktaki su neden taştı onu anlamadım.
  • (bkz: stv dizileri)
  • bardaktaki suyu göle atan çocuğun "ben inanıyorum saadet barajı aşacak" lafıyla baştan kaybettiren reklam.
  • "biz meclise girince milli görüş iktidar olacak" şeklinde bir tespit var reklam filminde. erbakan'ın kemikleri sızlamaya başladı bakalım.
  • ayrıca reklam için gerizekalılaştırılmış çocuğa iki çift lafım var: büyükler konuşurken araya girip 'baba sen demez miydin inanınca olur diye' şeklinde sanki baban ölmüş de ruhuyla konuşuyormuşsun gibi siyaset yaparsan seni pis burun vurmak suretiyle gölete fırlatırım.

baba da ayrı sopalık. yanında mis gibi göl var gölet var. çocuğa bi uçurtma yap uçursun, olta ver balık tutsun. içine kamalak kaçmış çocuğun.
hesabın var mı? giriş yap